І цей "продався американцям"! У Москві істерика через зраду "проросійського" наступника Меркель

Армін Лашет. Фото: Рейтерс.

Новий голова Християнсько-демократичного союзу (ХДС), що входить в правлячу у ФРН коаліції, Армін Лашет заявив, що вважає Росію ворогом. Свій погляд на відносини з Москвою він розкрив в інтерв'ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung, передають Патріоти України.

За його словами, його позиція щодо Росії абсолютно прозора. «Росія у багатьох відношеннях є противником, але все ж залишаються важливі теми, для вирішення яких ми потребуємо її», - пояснив Лашет.
Так, мова йде про зусилля в реалізації Паризької угоди по клімату і врегулювання конфліктів. «Це стосується багатьох регіонів в світі, де активна Росія. Вона частина лівійської конференції, організованої канцлером, і братиме участь в реалізації іранської угоди - разом з ЄС, США і ООН», - додав наступник канцлера Ангели Меркель, яка раніше обіймала посаду голови ХДС.
Він закликав знайти шляхи для кооперації з Москвою. У той же час Лашет зазначив, що необхідно вказати Росії на межі в спробі «вплинути на країни Балтії і щодо польських друзів». «Наша солідарність по альянсу не є предметом переговорів», - резюмував він.
Лашет, прем'єр-міністр федеральної землі Північний Рейн - Вестфалія, став головою партії ХДС 16 січня. Участь у виборній кампанії брали кілька кандидатів, серед яких також був колишній глава парламентської фракції Фрідріх Мерц і глава комітету Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Реттген.

Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...