І цей "продався американцям"! У Москві істерика через зраду "проросійського" наступника Меркель

Армін Лашет. Фото: Рейтерс.

Новий голова Християнсько-демократичного союзу (ХДС), що входить в правлячу у ФРН коаліції, Армін Лашет заявив, що вважає Росію ворогом. Свій погляд на відносини з Москвою він розкрив в інтерв'ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung, передають Патріоти України.

За його словами, його позиція щодо Росії абсолютно прозора. «Росія у багатьох відношеннях є противником, але все ж залишаються важливі теми, для вирішення яких ми потребуємо її», - пояснив Лашет.
Так, мова йде про зусилля в реалізації Паризької угоди по клімату і врегулювання конфліктів. «Це стосується багатьох регіонів в світі, де активна Росія. Вона частина лівійської конференції, організованої канцлером, і братиме участь в реалізації іранської угоди - разом з ЄС, США і ООН», - додав наступник канцлера Ангели Меркель, яка раніше обіймала посаду голови ХДС.
Він закликав знайти шляхи для кооперації з Москвою. У той же час Лашет зазначив, що необхідно вказати Росії на межі в спробі «вплинути на країни Балтії і щодо польських друзів». «Наша солідарність по альянсу не є предметом переговорів», - резюмував він.
Лашет, прем'єр-міністр федеральної землі Північний Рейн - Вестфалія, став головою партії ХДС 16 січня. Участь у виборній кампанії брали кілька кандидатів, серед яких також був колишній глава парламентської фракції Фрідріх Мерц і глава комітету Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Реттген.

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...