І в географії теж не вона невіглас? Мендель заявила, що не припускалась серйозних помилок на посаді прессекретаря

Юлія Мендель назвала своїми головними помилками на посаді прессекретаря президента «кілька одруківок». Однак провину за сплутані назви країн та невірно вказану столицю Канади переклала на інших членів команди. Про це вона розповіла в ефірі Радіо НВ, передають Патріоти України.

Мендель визнала, що в її текстах «було кілька одруківок». Водночас колишня прессекретарка президента зазначила, що у 2019 році столицею Канади помилково назвала Торонто замість Оттави не вона. За словами Мендель, їй «заборонили тоді їхати в Канаду», тож і звіт про візит Зеленського до цієї країни готувала інша людина. Тоді як провину на плутанину з назвами країн «Латвія» та «Литва» вона поклала на SMM-спеціаліста президентської пресслужби.

«Латвію, Литву робила не я, це робив SMM-ник. Процес був не налагоджений. Я в ньому не брала участі. Я не знала, що вони пишуть, я не бачила цього тексту. Я би не переплутала Торонто і Оттаву — це точно», — прокоментувала Мендель.

Джерело: Радіо НВ

Аваков з відпочинку в Італії відреагував на нові події у справі Чауса (фото)

субота, 31 липень 2021, 18:29

Арсен Аваков після відставки з посади міністра внутрішніх справ поїхав на відпочинок до Італії. Однак продовжує активно стежити за подіями в Україні, зазначають Патріоти України. Зокрема, екс-глава МВС не оминув увагою події з Миколою Чаусом - екс-судд...

​В СБУ нарешті зізнались, що Чаус перебуває під їхньою «опікою» і пояснюють, чому не віддають затриманого НАБУ

субота, 31 липень 2021, 18:01

У Баканова стверджують, що наряджений в самі труси Чаус із сільради сам подзвонив на гарячу лінію СБУ, номер котрої мабуть роками зберігав у пам'яті, чи на брудній ганчірці, в котрій об'явився в Мазурівці. Відповідна заява з'явилась в Telegram прес-цен...