І задзвенів "Дзвін": ЗСУ вперше випробували новітню систему керування військами (фото)

Інноваційні навчання із застосуванням автоматизованої системи керування військами особисто проінспектував командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський

Під час командно-штабних навчань на Чернігівщині українська армія вперше випробувала нову перспективну систему керування військами «‎ДЗВІН» в тактичній ланці. Про це пише Defense Express, передають Патріоти України.

За даними, система «‎Дзвін» використовувалась у зв’язці з бортовою інформаційною системою Hermes-C2 та забезпечувала управління діями підрозділів в ланці бригада-батальйон-рота в динаміці під час ведення наступу.

Зазначається, що інноваційні навчання із застосуванням автоматизованої системи керування військами особисто проінспектував командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський.


Він відзначив, що автоматизована система суттєво скорочує час підготовки і прийняття рішень командиром. Управління військами відбувається в режимі онлайн. Також відмітив простоту користування системою.

Керівник навчань командувач військ ОК “Північ” генерал-майор Валерій Залужний повідомив, що перспективна система управління суттєво розширює можливості з управління підрозділами під час бою та надає командиру новий рівень обізнаності, що відбувається на полі бою.

Керівник проекту АСУ “Дзвін” Тарас Поручник, наголосив, що вони отримували дані про ситуацію з поля бою в онлайн-режимі. І командир бригади, і командир батальйону реально бачили положення і дії своїх військ.

Система дає можливість відстежувати як положення, так і характер дій підрозділів. Вона також дозволяє командирам отримувати дані щодо основних типів боєприпасів, озброєння, стану екіпажу.


Джерело: Defense Express

США визнали "Русское имперское движение" терористичною організацією

вівторок, 7 квітень 2020, 5:45

Це перший випадок, коли в список терористичних потрапила організація, що проповідує ідею переваги білої раси. Вашингтон вніс "Русское имперское движение" до списку іноземних терористичних організацій. Проти його членів введені санкції. Про це заявив де...

Хіти тижня. Олігархічний облом: Зеленський скасував призначення людини Ахметова на посаду міністра, Ренат готує нову атаку", - Лещенко

вівторок, 7 квітень 2020, 0:35

Найбільший український приватний енергохолдинг ДТЕК Ріната Ахметова намагатиметься змістити з поста глави енергетичного комітету Верховної Ради Андрія Геруса. Про це написав ескантикорупціонер, екснардеп, а нині дуже заможний "залізничник" Сергій Лещен...