"Я - друга знаменитість після Ісуса": Трамп відзначився ексцентричною заявою (відео)

Президент США Дональд Трамп на своєму передвиборчому мітингу в Грінвіллі (штат Північна Кароліна) заявив - за популярністю він поступається тільки Ісусу Христу, передають Патріоти України.

"Якось мені хтось сказав: "Ви найвідоміша людина у світі на цей момент". Я відповів, що це не так. А мої співрозмовники поцікавилися, хто ж більш знаменитий. І я відповів, що Ісус Христос", ‒ заявив Трамп.

Однак у своєму ораторському запалі президент США не зупинився на вже сказаному. "І якщо подивитися на небо, то стане ясно, що він [Ісус Христос - Главред] лідирує з великим відривом", ‒ підсумував він.

Не все ще втрачено: Україна і Польща об'єднали зусилля для протидії "Північному потоку-2"

субота, 19 червень 2021, 19:24

Міністри закордонних справ України та Польщі Дмитро Кулеба і Збігнєв Рау обговорили ситуацію навколо російського газопроводу "Північний потік-2" та скоординували позиції щодо протидії його втіленню. Про це йшлося під час їхньої зустрічі на полях Анталі...

З архіву ПУ. "Зеленський ніхто. Він для мене непорозуміння, навіть після року": Кондратюк жорстко пройшовся по президенту (відео)

субота, 19 червень 2021, 19:00

Відомий український шоумен і ведучий Ігор Кондратюк у червні 2020 року жорстко "проїхався" по президентові України Володимиру Зеленському у шоу "Гончаренко рулить", передають Патріоти України. Ведучий програми Олексій Гончаренко спочатку поставив пита...