"Я - окупант, ніхто мені тут не радіє": РосЗМІ опублікували щоденник російського інженера, який побував у Маріуполі

Схоже, що деякі російські ЗМІ наважились говорити про те, що в Україні росіянам не раді. Видання опублікувало щоденних інженера, якого відправили у відрядження в захоплений Маріуполь і той чесно розповів, що їх військові принесли у місто багато горя. Російський інженер провів місяць в окупованому Маріуполі і працював на будівництві. У своїх записах той розповів про ставлення місцевих та враження від руїн замість міста, передають Патріоти України.

"Я тут окупант, ніхто мене сюди не кликав, хоча, може, хтось і кликав, але точно не 99% тих, хто проголосував "за", – написав інженер.

Він зазначив, що від більшості людей ловив презирливі погляди. А кран їхнього кранівника двічі мінували розтяжками.

Інженер визнав, що росіянам у Маріуполі не раді

"Висновок напрошується тільки один: "нам тут не раді", – додав окупант.

Видання назвало чоловіка Андрієм Івановим, зазначивши, що ім'я змінене. Він приїхав до Маріуполя восени і побачив зруйноване його співгромадянами місто. Відрядження чоловіка тривало місяць – і, за його словами, він рахував дні, коли повернеться додому.

"Боявся, що його тут можуть вбити і матимуть на це право"

Іванов розповів, як у перший день, коли він лиш приїхав, його постійно трусило від страху – він побачив знищене росіянами місто, військових – які "справжні діти" – з автоматами, жінку біля зруйнованої багатоповерхівки, яка називала росіян окупантами та кричала, що вони принесли багато горя.

Інженер писав, що ставлення місцевих до росіян "скоріше негативне", що він це "прекрасно розумів", і що боявся, що його "можуть тут вбити, і по факту матимуть на це повне право".

"Навіть до Житомирської траси не дійдуть": Україні буде вигідно, якщо РФ атакує з півночі, -військовий

неділя, 5 лютий 2023, 8:59

Якщо країна-агресорка Росія все-таки вирішить кинути частину своїх військ у наступ на Україну з Білорусі, нашій державі це навіть може бути вигідно. Таке невелике угруповання, яке може піти в атаку з території РБ, буде легко ліквідувати. Про це розпові...