"Я б не спокушався, що цей бій буде легким": Військовий експерт прогнозує виснажливу битву на півдні

Битва за правий берег Херсонської області буде важкою та виснажливою. І почнеться вона найближчим часом. Таку думку висловив військовий експерт Петро Черник, передають Патріоти України.

"Я б не спокушався, що цей бій буде легким. Вважаю, що для противника утримання цього плацдарму теж є важливим завданням. Прогулянка не буде легкою. Готуємося до важкого і виснажливого бою, який ось-ось має розпочатися", – зазначив він.

Експерт вважає гарною новиною, що російське командування залишає Правобережжя в Херсонській області. Однак, він закликає не піддаватися ілюзіям, що для ЗСУ звільнити ці території буде легко. Черник впевнений, що росіяни все одно будуть воювати, і угруповання у них там досі велике.

Джерело: 24 канал

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...