
Діти у Маріуполі пережили неймовірні жахіття, втрачаючи свої домівки і своїх батьків, ховаючись у підвалах та голодуючи. У мережі з'явилося відео, на якому Поліна, в будинку якої ховалися маріупольці, що залишилися без житла, розповіла про побачене. Його опублікували в Telegram Маріупольської міської ради, передають Патріоти України.
На кадрах дівчинка розповіла, що діти в укритті, щоразу, коли чули вибухи, кричали: "Мамо, я хочу жити!" або просто шукали мам. Поліна розповіла, що одного разу снаряд влучив у їхній будинок, зруйнувавши його повністю. На щастя, всім 28 людям, що перебували там, вдалося врятуватися. "Я бачила, як все горить, моя кімната горить. У мене відразу спливли спогади, що там було. Я там жила з 6 років", – розповіла Поліна.
"Маріуполь не забуде, яким було наше місто та від чого його "звільнили" окупанти. За кожне відібране життя буде розплата!" – наголосили у міськраді.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...