
Колишній заступник голови охорони Запорізької АЕС в Енергодарі, яку захопили окупанти, тепер допомагає ворогу. Чоловік на ім'я Олександр передав загарбникам від себе та своїх колег обігрівачі та гумові чоботи, аби "полегшити тяготи несення їхньої служби". Відповідні кадри у своєму Telegram-каналі поширив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.
Примітно, що раніше згаданий житель Енергодара збирав гроші для Збройних Сил України. У цьому чоловік сам зізнався росіянам та звинуватив у всьому "українську пропаганду".
"Я був засліплений українською пропагандою, тому що телевізор робить свою справу. Але коли у вересні були бойові дії в місті, коли почали обстрілювати місто, я зрозумів, звідки йдуть обстріли – це роблять ЗСУ. Тому я хочу сказати вам велике спасибі за те, що ви робите", – сказав зрадник, тиснучи руку окупанту.
Загарбники подякували колишньому заступнику начальника воєнізованої охорони ЗАЕС та пообіцяли "гідно обороняти Енергодар". Сам місцевий мешканець пояснив те, що він перейшов на бік ворога тим, що у вересні він потрапив під обстріл і сам мало не загинув. Чоловік стверджує, що бачив, як по Енергодару стріляли "з того боку" і звинуватив ЗСУ у стрільбі "по своїх же мешканцях".
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...