"Я буду сс*ть на ваши могилы": Окупант-доброволець вибухнув погрозами у бік українців

Російський окупант-доброволець Іван Гринчак у листуванні з українцем заявив, що залюбки б запускав ракети по житлових будинках українців та осквернював їхні могили. Про це повідомляє проєкт OSINT Бджоли, передають Патріоти України.

Окупант почав листування з їхнім фоловером. Зміст повідомлень - демонстрація того, що насправді в головах окупантів. До слова, цей рашист працює в кадетській школі вчителем ОБЖ.

Іван Гринчак - окупант-доброволець из Сахалінської області РФ, який вирушив на війну ще у квітні 2022 року, пробув там 1,5 місяці. З жовтня 2022 року знову на війні. До речі, загарбник працює в кадетській школі вчителем ОБЖ.

Під час листування українець попросив окупанта прокоментував фото зруйнованої Мар'їнки. У відповідь загарбник попросив адресу свого співрозмовника, щоб "*банути туди ракетою". На уточнювальне запитання, чи дійсно він готовий знищити ракетою житловий будинок, Гринчак відповів, що у квартиру свого співрозмовника ракету запустив би точно.

Згодом окупант просто вибухнув потоком пропагандистської маячні про те, що держави Україна не існує, а окупанти знищують "бандерівців та поліцаїв", яких їхні прадіди не знищили.


Україна не завдаватиме ударів по пунктах дислокації "Іскандерів" у РФ: Ігнат назвав причину

четвер, 1 червень 2023, 14:30

Ігнат також нагадав, що Росія має дефіцит ракет "Іскандер", в іншому випадку їх кількість під час обстрілів була б значно більшою. "Є в них дефіцит. Якби вони їх не шкодували, вони б їх сотнями застосовували", - зазначив речник. Ракетний комплекс «Іска...

Воював проти України, а потім... спокійно повернувся додому: На Волині спіймали солдата армії РФ і засудили на 12 років в'язниці

четвер, 1 червень 2023, 14:00

На Волині 12 років тюрми за державну зраду отримав уродженець України, який під час війни добровільно пішов служити до армії Росії. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передають Патріоти України. Зазначається, що уродженець Чернівецької обла...