"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинського народу на слова подяки, а реакція грузин стала для нього повною несподіванкою. "Я завжди намагаюся розподіляти все позитивне, що у нас відбувається між своїми колегами, але в цьому випадку, дійсно, це було моє рішення і моя пропозиція навіть", - сказав Путін, зазначивши при цьому, що рішення було пов'язане з цілою низкою обставин.

"Сезон відпусток, хотілося підтримати і людей, які прагнуть вибудувати нормальні відносини з Росією в самій Грузії, ну, і наш бізнес... для мене була повною несподіванкою реакція, яка за цим послідувала. Я думав, що всі скажуть:"Дякую, добре". Ні, там піднялася абсолютно якась незрозуміла буча з цього питання. Дуже дивно, чесно кажучи, несподівано. Я, коли дивлюся з боку, думаю, зовсім спятили, що там у них відбувається, незрозуміло", – заявив президент країни-агресора.

Диктатор вкотре зазначив, що грузинське керівництво неодноразово ставило питання про скасування віз і відновлення авіаперевезень, і він вирішив зробити "цей крок назустріч".

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...