"Я дивлюся, наші старші брати вже примовкли": Лукашенко зробив цікаву заяву про затриманих "вагнерівців" (відео)

За словами Бацьки, росіяни були тільки першою групою "із 180 або 200 осіб", яких повинні були перекинути в Білорусь, причому без відома офіційного Мінська.

У Білорусі суд прийняв рішення про взяття під варту 33 громадян Росії - бойовиків ПВК «Вагнер», затриманих під Мінськом, а президент Білорусі Олександр Лукашенко заслухав доповідь голови КДБ Валерія Вакульчика і голови Слідчого комітету Івана Носкевіча, повідомляють Патріоти України.

Він закликав оперативників «із затриманими працювати акуратно» і звернув увагу на показовий факт - за його словами, в Москві вже «не кричать, що вони посилали цих хлопців в Стамбул». «Багато фактів (ви мені письмово доповіли) цікаві. Я дивлюся, примовкли і наші старші брати. Уже не кричать, що вони посилали цих хлопців в Стамбул. Ніякого Стамбула не було і бути не могло, як виявилося. Ясно, що у цієї групи були інші цілі. І завдання слідства - з'ясувати ці цілі», - цитує Бацьку державне агентство БЕЛТА.

За словами Лукашенка, росіяни були тільки першою групою "із 180 або 200 осіб", яких повинні були перекинути в Білорусь, причому без відома офіційного Мінська. Також президент Білорусі підкреслив, що дозвіл на приїзд військовослужбовців в країну може давати тільки він. «З технікою, без техніки, літаки, вертольоти і так далі ... Ніяких дозволів ніхто не давав. Більш того, у нас викликають серйозні сьогодні підозри ті цілі, які собі група намічала», - сказав Лукашенко, закликавши «пред'явити суспільству правду».

З архіву ПУ. "Це точно знак!": Путін впустив біля пам'ятника квіти і нарвався на пророцтво (відео)

понеділок, 1 березень 2021, 18:30

По дорозі до монументу глава РФ загубив дві гвоздики. Президент Росії Володимир Путін прибув у Псков для покладання квітів до пам'ятника десантникам 6-ї роти і потрапив у незручну ситуацію. Так, по дорозі до монументу глава РФ загубив дві гвоздики. Фот...

Хіти тижня. За держзраду та розпалювання ворожнечі: СБУ затримала "експерта" з каналів Медведчука (фото, відео)

понеділок, 1 березень 2021, 17:00

Киянин брав участь у прямих ефірах ток-шоу на пропагандистських телеканалах РФ і заблокованих каналах Віктора Медведчука. Служба безпеки України (СБУ) затримала військово-політичного "експерта" Юрія Дудкіна, йому повідомили про підозру в держзраді та п...