"Я дивлюся, наші старші брати вже примовкли": Лукашенко зробив цікаву заяву про затриманих "вагнерівців" (відео)

За словами Бацьки, росіяни були тільки першою групою "із 180 або 200 осіб", яких повинні були перекинути в Білорусь, причому без відома офіційного Мінська.

У Білорусі суд прийняв рішення про взяття під варту 33 громадян Росії - бойовиків ПВК «Вагнер», затриманих під Мінськом, а президент Білорусі Олександр Лукашенко заслухав доповідь голови КДБ Валерія Вакульчика і голови Слідчого комітету Івана Носкевіча, повідомляють Патріоти України.

Він закликав оперативників «із затриманими працювати акуратно» і звернув увагу на показовий факт - за його словами, в Москві вже «не кричать, що вони посилали цих хлопців в Стамбул». «Багато фактів (ви мені письмово доповіли) цікаві. Я дивлюся, примовкли і наші старші брати. Уже не кричать, що вони посилали цих хлопців в Стамбул. Ніякого Стамбула не було і бути не могло, як виявилося. Ясно, що у цієї групи були інші цілі. І завдання слідства - з'ясувати ці цілі», - цитує Бацьку державне агентство БЕЛТА.

За словами Лукашенка, росіяни були тільки першою групою "із 180 або 200 осіб", яких повинні були перекинути в Білорусь, причому без відома офіційного Мінська. Також президент Білорусі підкреслив, що дозвіл на приїзд військовослужбовців в країну може давати тільки він. «З технікою, без техніки, літаки, вертольоти і так далі ... Ніяких дозволів ніхто не давав. Більш того, у нас викликають серйозні сьогодні підозри ті цілі, які собі група намічала», - сказав Лукашенко, закликавши «пред'явити суспільству правду».

Путін розпочав "крок 2" щодо Донбасу, Кремль отримав запевнення від Києва, - Тука про небезпеку прямих переговорів з бойовиками "ЛДНР"

п’ятниця, 14 серпень 2020, 8:17

Остання риторика української сторони в Тристоронній контактній групі, перемир’я на Донбасі, заяви, що лунають з обох боків, - усе це може свідчити про те, що Кремль перейшов до реалізації "кроку 2" щодо Донбасу. Є ознаки того, що Київ готовий погодитис...

З архіву ПУ. "Його солдат вбивали, а генерала випустили": Журналіст, котрий безпосередньо пробивався з Іловайського котла, заперечив заяви Хомчака про його героїчну поведінку

п’ятниця, 14 серпень 2020, 4:00

Російські військові дозволили генералу, котрий командував з'єднанням, котре нещадно нищили, спокійно вийти з Іловайська, стверджує свідок трагедії. Журналіст Ростислав Шапошников спростував твердження глави генштабу ЗСУ, що він насилу вийшов з Іловайсь...