"Я готова понести наказание. Я пожила, а он - нет": Мати полоненого окупанта побачила відео з ним і почала просити вибачення

Журналіст Юрій Бутусов показав листування з матір’ю старшого лейтенанта ЗС РФ Дмитра Молчанова, який потрапив у полон до українських військових біля села Мала Рогань Харківської області. Жінка заявила, що її син “невинний” і вона готова нести покарання перед українським народом, передають Патріоти України.

Напередодні Бутусов оприлюднив у Facebook відео допиту старшого лейтенанта 59-го танкового полку 144-ї дивізії Молчанова. Окупант розповів про втрати свого підрозділу і зізнався, що відповідав за зв’язок.

Виявилося, що бабуся Молчанова зараз живе в селі Новопілля під Кривим Рогом. Це підтвердила і мати окупанта, яка побачила відео зі своїм сином і написала журналісту.

“Прозріння у деяких росіян відбувається тільки після того, як військові злочинці потрапляють в полон”, – зазначив Бутусов.

Мати окупанта попросила зв’язатися з нею і заявила, що сама винна в тому, що її син пішов вчитися у військовий виш. Жінка зазначила, що “всі її знайомі проти війни”. Їй відповіли, що Молчанов та його товариші вбили сотні мирних людей, зокрема жінок. Він спокійно спостерігав за тим, як обстрілюють цивільні автомобілі на трасі в Малій Рогані та допомагав обстрілювати Харків. Якщо жінка хоче побачити свого сина, то їй потрібно приїхати в Україну.


"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...