"Я гранатометник, але я його викинув": Поліцейські взяли в полон окупантів із Бєлгородської області (відео)

Службовці Патрульної поліції України взяли в полон кількох окупантів, мобілізованих у Бєлгородській області РФ. У розмові з поліцейськими вони заявили, що "нічого не знають", а один із них нібито навіть викинув свій гранатомет. Відео з полоненими потрапило в мережу, передають Патріоти України.

За словами загарбників, вони встигли повоювати близько двох тижнів. "Дали гранатомет, я з нього не стріляв навіть жодного разу, я його викинув, х** знає коли ще", – сказав окупант із села Істобне.

Він назвався ім'ям Баздирєв Віктор Володимирович і розповів, що його мобілізували 22 вересня 2022 року. Інший бєлгородець сказав патрульним, що був призваний 24 вересня, а 14 жовтня вже відправлений на фронт. "Посада… взагалі водій-хімік ставили, але зробили зведену роту на кшталт стрільці... самі навіть нічого не знаємо, по суті", – заявив він.

"Сьогодні одинадцять": У мережі показали кадри розвантаження ліквідованих в Україні окупантів (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 9:49

У мережі опубліковано відео, на якому зафіксовано, як розвантажують ящики з тілами "відмінусованих" в Україні окупантів, мобілізованих у Татарстані. "Двохсотих" привезли в місто Заїнськ, передають Патріоти України. Як видно з кадрів, у вантажівці – сім...

"Лендліз" від окупантів: Експерт пояснив, як до ЗСУ потрапляє рідкісна техніка з Росії та що це означає

вівторок, 7 лютий 2023, 9:46

Росіяни все частіше постачають ЗСУ рідкісний "лендліз". На фронті наші захисники беруть у трофеї російську техніку, яка часто випускається в обмежених партія. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передают...