"Я їздив до Росії, сам того не знаючи": Український олігарх зробив дивну заяву

Співзасновник корпорації "Індустріальний союз Донбасу" Сергій Тарута давав свідчення російським слідчим органам в Росії, будучи впевненим, що знаходиться на території Білорусі. Про це заявив сам Тарута в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Тарута давав свідчення на колишнього бізнес-партнера по ІСД Олега Мкртчана. Згодом Мкртчана засудили до тюремного терміну в Москві. Тарута стверджує, що їздив давати слідчі свідчення на кордон між Білоруссю і Росією.

Як виявилося, показання Тарута давав в ресторані "Тиха заводь", розташованому в російському селі Нові Батеки (Смоленська область). За словами народного депутата, перетин кордону був несвідомим.

"Я сказав, що в Росію не полечу, я полечу до Мінська, і запропонував зустріч в аеропорту. Вони відповіли відмовою, сказали, що для зустрічі наймуть ресторан. В аеропорту Мінська мене зустрів голова Внєшекономбанку і ми поїхали на зустріч.

Сіли в машину. За вікнами ліс. Я що розбираюся, де ми? Ми зупинилися в ресторані в лісі, потім приїхали слідчі і там робили допит. Вже потім я дізнався, що це дорога, яка з'єднує Білорусь з Росією. Але між цими країнами немає кордону, паспорта при перетині ніхто не перевіряв, тому знати про її перетин я не міг", – розповів Тарута.

Гарний приклад 13 республікам екс-СРСР: Литва офіційно оформила вимогу компенсації від Росії за радянську окупацію

вівторок, 15 червень 2021, 22:42

Литовський парламент ухвалив резолюцію, в якій нагадав про необхідність вимагати від Росії відшкодування збитків від окупації, повідомляють Патріоти України з посиланням на портал національного телерадіомовлення LRT. Зазначається, що за прийняття докум...

Не красти з бюджету і не обдирати народ через монополії: Опозиція подала альтернативний законопроєкт про деолігархізацію

вівторок, 15 червень 2021, 22:20

Група народних депутатів з опозиційних фракцій зареєструвала у Верховній Раді законопроект про деолігархізацію, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Верховної Ради/. Йдеться про проект закону №5599-1 "Про деолігархізацію, сприяння конкуре...