"Я мав хороші стосунки з Путіним": Глава МЗС Люксембургу емоційно звернувся до росіян в ОБСЄ

Глава Міністерства закордонних справ Люксембургу Ксав’є Беттель, який є відкритим геєм, на засіданні ОБСЄ звернувся з емоційною промовою до російської делегації, передають Патріоти України.

"Можливо, деякі з вас будуть шоковані, але у мене були хороші стосунки з президентом Путіним, я дзвонив йому, обмінювався з ним думками. І на початку війни я також закликав до Зеленського і Путіна, намагався провести обмін думками. Після Бучі я відчував, що не було ніякого бажання знайти рішення", - сказав він.

Беттель каже, що Москва зруйнувала все, що було побудовано: культурні, політичні та економічні відносини. Також він розповів про свою розмову з російським диктатором.

"Я сказав йому, щоб він знав, що його найближчі друзі зараз - це Пхеньян, це Північна Корея, це Сирія, це Еритрея. Він розповідав мені про російську мову, він розповідав мені про флот, він розповідав мені про політичну зброю", - згадує він.

Голова МЗС каже, що представники інших країн критикували його намагання "простягнути руку". "Почати війну легко. Здатність закінчити війну показує, якими є лідери.... Ви зробили велику помилку", - сказав він російським дипломатам.

Тепер офіційно: Речник ВМС ЗСУ підтвердив успішний удар по судну в Севастополі

неділя, 21 квітень 2024, 17:00

Речник Військово-морських сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук підтвердив удар по рятувальному судну Комуна в Севастополі в коментарі LIGA.net, заявивши про «успішну роботу ВМС», передають Патріоти України. «Підтверджуємо. Силами Військово-морськи...

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...