
Мери Дніпра і Києва Борис Філатов і Віталій Кличко звинуватили у брехні главу фракції "Слуга народу" Давида Арахамію, який заявив, що в їхніх містах нібито "нічого не робиться і все в розваленому стані". Дискусія розгорілася в студії "Свободи слова Савіка Шустера" в п'ятницю, 28 лютого, передають Патріоти України.
Так, Філатов поставив нардепу питання, коли на міста почнуть виділяти хоч якісь кошти. Арахамія відразу же почав виправдовуватися. "Чому всі говорять, що забирають їхні гроші і мовчать, що за багатьма статтями – інфраструктура, освіта – значно більше в ці регіони пішло? У цих містах суцільні ями, дороги ніхто не робить, все в розваленому стані, парки не робляться", – видав "слуга".
"Шановна аудиторіє, він стоїть зараз і бреше! У людей є монобільшість. Ви повинні були це ухвалити вчора! Ніхто не сперечається, що у вас є штаб. Але це як у Іммануїла Канта "річ у собі". Штаб є, але про нього ніхто не знає", – відповів йому Філатов.
"Я на відміну від вас, які відосики пиляють і на самокатах катаються, а я по підвалах лажу кожного дня", – обурився мер Дніпра. "Ніхто не применшує заслуги мерів. Але у вас же вся реклама приватизована зовнішня", – продовжив Арахамія.
Цього разу не стримався Кличко. "Напишіть офіційний запит. Яка реклама у нас приватизована? Я про це нічого не знаю", – обурився мер Києва.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...