"Я не дуже наївна": Єдина українка в Конгресі заявила, що не голосуватиме за $60 млрд для України

Конгресвумен від Республіканської партії США, уродженка України, Вікторія Спартц заявила, що не голосуватиме за сенатський пакет допомоги для України у розмірі 60 мільярдів доларів США. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

"Вікторія Спартц у Сенаті США є єдиною уродженкою України і при цьому вона скептично ставиться до збільшення допомоги власній батьківщині. Вона розповідає про жахи, свідками яких стали її друзі та родина в Україні, після того, як Росія вторглася понад два роки тому. Її 95-річна бабуся померла через кілька місяців після того, як у її квартиру прилетіла бомба. Але коли справа доходить до того, що США планують надіслати багатомільярдну допомогу в Україну, Спартц налаштована скептично. Республіканка з Індіани заявила, що не підтримує нещодавно ухвалений Сенатом пакет, який включає 60 мільярдів доларів США на допомогу Україні, а також кошти для Ізраїлю та Тайваню", - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що опозиція Спартц до двопартійного законопроєкту є яскравим прикладом розбіжностей серед республіканців у Конгресі щодо подальшої допомоги Україні на тлі опозиції з боку багатьох виборців Республіканської партії. У низці інтерв’ю Спартц заявляла, що хоче від президента Байдена чіткої стратегії щодо участі США у війні й більш пильного контролю за тим, як витрачається допомога. Вона також хоче, щоб будь-яка допомога, яка надсилається Україні, пропонувалася у вигляді кредиту, і щоб адміністрація приділяла більше уваги питанням, які знаходяться ближче до дому. "Я розумію важливість цієї битви й наслідки, якщо Росія переможе, але я також не дуже наївна. Якщо у нас не буде належного нагляду, ми не досягнемо наших цілей", - сказала Спартц.

Водночас, представники демократів зазначають, що спочатку вони сподівалися, що Спартц зможе відігравати активнішу роль у підтримці допомоги Україні з боку республіканців. "Було відчуття, що вона буде однією з тих республіканців, які дійсно готові піти на все, щоб допомогти Україні. На жаль, ми не бачили, щоб вона використовувала свої особисті знання про країну та її політику для ефективного згуртування республіканців", - зазначила конгресвумен від демократів Сара Джейкобс, яка відвідувала Україну разом зі Спартц за кілька тижнів до вторгнення Росії.

Стрімко ростуть: Британська розвідка розкрила втрати російської армії в Україні за останні два місяці

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:15

Середньодобові втрати жителів Росії (убитими та пораненими) в Україні у травні та червні 2024 року збільшилися до максимумів від початку війни - 1262 та 1163 відповідно. Про це повідомила розвідка Міністерства оборони Британії, передають Патріоти Украї...

Дуже бояться "бавовни": Росія мінує гавань біля Новоросійського порту, через загрозу морських дронів (відео)

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:55

Агент партизанського руху "Атеш" виявив чотири великі десантні кораблі, які мінують вхід до гавані біля Новоросійського морського порту в Краснодарському краї, передають Патріоти України. За словами партизана, кораблі проводять мінування входу в гавань...