"Я не дуже розраховую на санкції": Невзоров оцінив імовірність того, що у Путіна закінчаться гроші на війну з Україною

У президента Російської Федерації Володимира Путіна не може виникнути ситуація, коли у нього не буде грошей на війну з Україною, передають Патріоти України.

Якщо у РФ завдяки західним санкціям закінчаться кошти на війну, то лідери країни "з ротів сиріт витягнуть соски, продадуть їх, але отримають свої гроші", поділився думкою російський телеведучий Олександр Невзоров в інтерв'ю головному редактору видання "Гордон" Олесі Бацман.

На думку співбесідника, обмежувальні заходи діють довго й важко. "Я не дуже розраховую на санкції. Я розумію, що європейські санкції - це дуже потужна зброя. Але розумію, що ніколи жодні санкції не встигнуть за жодною війною… На них сподіваються люди, які мають європейськи вивірене романтичне ставлення. Вони уявляють: якщо в нього закінчаться гроші на війну, він її припинить. Та фіг!..", - заявив ведучий.На його думку, у президента РФ "не може бути ситуації, коли раптом не буде грошей на війну". "…У нього не буде грошей на все інше", - вважає телеведучий.

Навіщо Росія тероризує Україну в повітрі: Генерал-лейтенант назвав цілі регулярних атак РФ

понеділок, 5 червень 2023, 9:33

Російські окупанти мають кілька цілей у повітряній війні проти України - від психологічних до спроб знизити потенціал наступальних дій. Ракетними ударами по цивільній інфраструктурі вони також намагаються виснажити українські ППО, спершу виявивши розта...

"Вигідно лише ЗСУ": Гіркін накинувся на Пригожина за плани запустити "вагнерівців" на Бєлгородщину

понеділок, 5 червень 2023, 9:25

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) розкритикував заяву власника ПВК "Вагнер" Євген Пригожина про можливий захід найманців до Бєлгородської області РФ для придушення сил повстанців, передають Патріоти України. Терорист у своєму повідомленні зазн...