"Я не дуже розраховую на санкції": Невзоров оцінив імовірність того, що у Путіна закінчаться гроші на війну з Україною

У президента Російської Федерації Володимира Путіна не може виникнути ситуація, коли у нього не буде грошей на війну з Україною, передають Патріоти України.

Якщо у РФ завдяки західним санкціям закінчаться кошти на війну, то лідери країни "з ротів сиріт витягнуть соски, продадуть їх, але отримають свої гроші", поділився думкою російський телеведучий Олександр Невзоров в інтерв'ю головному редактору видання "Гордон" Олесі Бацман.

На думку співбесідника, обмежувальні заходи діють довго й важко. "Я не дуже розраховую на санкції. Я розумію, що європейські санкції - це дуже потужна зброя. Але розумію, що ніколи жодні санкції не встигнуть за жодною війною… На них сподіваються люди, які мають європейськи вивірене романтичне ставлення. Вони уявляють: якщо в нього закінчаться гроші на війну, він її припинить. Та фіг!..", - заявив ведучий.На його думку, у президента РФ "не може бути ситуації, коли раптом не буде грошей на війну". "…У нього не буде грошей на все інше", - вважає телеведучий.

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...

Обидві сторони розуміли, що буде далі: Воллес назвав останні слова Герасимова перед вторгненням РФ в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 12:22

Генерал російської армії Валерій Герасимов, який менше трьох тижнів очолює угруповання військ РФ в Україні, ще до початку їхнього вторгнення озвучив мету війни. Він був упевнений, що росіяни більше "ніколи не будуть принижені". Про це розповів міністр ...