"Я не готовий, але...": Разумков прокоментував переговори Зеленського з Гройсманом

Спікер штабу Володимира Зеленського запевняє, що про жодні конкретні домовленості під час зустрічі не йшлося.

У команді переможця виборів президента Володимира Зеленського підтвердили зустріч із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Про це розповів спікер штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков, передають Патріоти України.

«Насправді така зустріч дійсно, за інформацією, яка у мене є, відбулася. Вона була, по-моєму, позавчора (24 квітня – Ред.). На ній не обговорювалися робочі моменти або державна політика. Це була ознайомча зустріч чинного глави уряду і фактично вже обраного президента України, який вступить в свої конституційні повноваження після інавгурації», - повідомив Разумков.

На питання, чи були Зеленський та Гройсман раніше знайомі, Разумков сказав: «Я не готовий відповісти. Можливо, десь перетиналися, але якихось більш тісних взаємин не було».

Джерело: 112 Україна

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...

Зеленський розповів, кого бачить у кріслі прем'єра (відео)

субота, 24 серпень 2019, 17:14

Кандидат у прем'єри повинен буде представити людей, яких він хоче бачити серед членів уряду. Президент України Володимир Зеленський заявив, що розглядає двох кандидатів на пост прем'єр-міністра. Остаточне рішення про вибір кандидатури він прийме за тиж...