"Я не готовий, але...": Разумков прокоментував переговори Зеленського з Гройсманом

Спікер штабу Володимира Зеленського запевняє, що про жодні конкретні домовленості під час зустрічі не йшлося.

У команді переможця виборів президента Володимира Зеленського підтвердили зустріч із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Про це розповів спікер штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков, передають Патріоти України.

«Насправді така зустріч дійсно, за інформацією, яка у мене є, відбулася. Вона була, по-моєму, позавчора (24 квітня – Ред.). На ній не обговорювалися робочі моменти або державна політика. Це була ознайомча зустріч чинного глави уряду і фактично вже обраного президента України, який вступить в свої конституційні повноваження після інавгурації», - повідомив Разумков.

На питання, чи були Зеленський та Гройсман раніше знайомі, Разумков сказав: «Я не готовий відповісти. Можливо, десь перетиналися, але якихось більш тісних взаємин не було».

Джерело: 112 Україна

"Ніж у спину": КСУ відмовився розглядати закони про особливий статус Донбасу та амністію "гібридам" Путіна

понеділок, 27 січень 2020, 19:44

Спроба п'ятої колони у Верховній Раді розхитати ситуацію на користь своїх кремлівських господарів увінчалась фіаско. Велика палата Конституційного Суду відмовилася відкривати провадження щодо конституційності законів про особливий порядок самоврядуванн...

Фіаско Медведчука: Харків’яни надавали по обличчю організатору мітингу за “російську мову“. Поліція евакуювала жменьку провокаторів (відео)

понеділок, 27 січень 2020, 19:20

Як вже повідомляли Патріоти України, у Харкові проросійський мітинг закінчився бійкою і сльозогінним газом. Біля будівлі Харківської обласної державної адміністрації зібралися близько семи осіб, організований лідером місцевого осередку партії “Опозицій...