"Я не підтримав біснування!": Російські ракети знищують Запоріжжя, а місцевий митрополит присягає на вірність Кирилу (відео)

Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука – архієрей Української православної церкви Московського патріархату записав відео, на якому відкрито висловив свою підтримку патріарху Кирилу, передають Патріоти України.

Крім того, він прокляв всіх смертних. «Ось написали: «Мені дуже соромно, що ви підтримали Кирила і духовне єднання з РПЦ». Я дуже радий. Тому, що я підтримав єднання церкви, я не підтримав біснування. Не підтримав те, щоб розколотись, розсипатись. Поділяй і володарюй. Я буду підтримувати... А ви всі смертні будьте прокляті», – сказав він.

Нагадаємо, 22 березня, Росія атакувала Запоріжжя. Ворожі ракети влучили у багатоповерхівки, сталося займання.

Методичку не міняє: Лукашенко звинуватив Захід у планах "силового захоплення влади у Білорусі"

четвер, 1 червень 2023, 15:42

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вкотре звинуватив Захід у тому, що він планує силою змінити владу в республіці, передають Патріоти України. За його словами, в попередні роки "західні куратори фінансували опозицію-втікачку за за...

У звільняємому РДК та "Легіоном Росії" Щебекіно палає завод, котрий виробляє важливі компоненти для російських ракет, авіації, ВМС тощо

четвер, 1 червень 2023, 15:20

Російський завод "Монокристал" зараз виглядає так.Це один із найбільших світових виробників синтетичного сапфіра для високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки.