"Я не розмовляю із терористами": Український дипломат відмовився говорити із представниками росЗМІ (відео)

Російські журналісти, що представляють федеральні пропагандистські медіа, спробували взяти коментар у голови департаменту міжнародної безпеки МЗС України Володимира Лакомова, однак дипломат відмовився від спілкування, заявивши, що він не розмовляє з "пропагандистами-терористами", передають Патріоти України.

Представники російських ЗМІ мали намір з'ясувати у Лакомова, чи збирається Україна розміщувати на своїй території американські ракетні системи. "Я не розмовляю з терористами", - відповів дипломат і проігнорував подальші спроби кореспондентів російських медіа вступити з ним в діалог.

Російські пропагандисти перетнулися з Лакомовим в кулуарах засідання Першого комітету Генасамблеї ООН, в роботі якого бере участь український дипломат.

Україна напрацьовує стратегію деокупації від РФ: Данілов розказав про "документ"

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:30

Україна розпочала роботу над стратегією деокупації українських територій від армії РФ. Її основні моменти зазначатимуться в документі, який планують представити президенту Зеленському на Ставці Верховного головнокомандувача Відповідну "таємницю" секрет...

Колись про це знімуть пригодницький фільм: В СБУ розповіли, як їм вдалось проникнути у лави ССО РФ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:00

Речник СБУ Артем Дехтяренко на брифінгу щодо результатів розслідування диверсії на складах боєприпасів у Сватовому 2015 року заявив, що весь ланцюг причетних вдалося встановити завдяки агентурному проникненню у лави російських спецпризначенців. . Пряма...