"Я не шкодую, що поїхала в Маріуполь": Пропагандисти Кремля опублікували відео з "Пташкою" з "Азовсталі"

Російські пропагандисти опублікували відео з українською парамедиком-добровольцем Катериною Поліщук (Пташка). Вона знаходиться у російському полоні. У відео дівчиною називають снайперкою "Азова". Вона українською пояснила, що максимально корисною себе почувала, працюючи медиком, передають Патріоти України.

"Я не пішла поваром, тому що погано готую. Я не пішла стрільцем, не пішла кулеметником чи артилеристом. Вважала, що найбільше користі принесу, як медик", - розповіла "Пташка".

Вона зазначила, що шкодує лише про те, що в одному з відео нецензурно висловлювался - їй соромно перед мамою. "Я думаю, якщо в мене був би вибір: їхати в Маріуполь ще раз, я би поїхала", - зазначила українка.

У мережі дізналися про Катерину Поліщук, коли почали з'являтися відео з Маріуполя з її співом. Дівчина є акторкою народного драма­тичного театру-студії, поетесою, викона­вицею класичних арій і патріотичної кла­сики. У серпні матір "Пташки" розповіла, що її донька знаходиться в Оленівці.

Показали масу слабких місць Кремля: У легіоні "Свобода Росії" розповіли про рейди на Бєлгородщині

субота, 10 червень 2023, 21:36

Так звана "сіра зона" в Білгородській області РФ знаходиться під контролем легіону "Свобода Росії". Про це виданню "Апостроф" розповів представник легіону "Свобода Росії" із позивним "Цезар", передають Патріоти України. Він не став описувати подробиці,...

У росіян колосальні втрати на Таврійському напрямку. Генерал Тарнавський оприлюднив подробиці

субота, 10 червень 2023, 21:30

Українські захисники завдають окупантам відчутної шкоди – за добу втрати росіян на Таврійському напрямку вбитими та пораненими склали понад сім рот. Про це командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський розповів в...