"Я не збираюся повертатися в Раву-Руську. Київ - кінцева станція", - нардепка Верещук

У 2010–2015 роках Ірина Верещук обіймала посаду мера Рави-Руської, але тепер запевняє, нібито пов'язує усе своє майбутнє виключно зі столицею.

Нардепка від "Слуги народу" Ірина Верещук в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону заявила, що має намір залишитися жити в Києві, передають Патріоти України.

"У мене вже у Раві-Руській нічого немає. Але найголовніше, що Київ – це кінцева станція. Я не виїду з країни, як роблять інші. Я ось думаю, наприклад: то що ж це таке? Що ж це за лідери, ну умовно, там: президент, мер міста, той самий [київський градоначальник Віталій] Кличко, коли центр їхніх життєвих інтересів не в Україні? От, наприклад, Кличко. Його сім'я живе за кордоном давно. Тобто у нього сім'ї тут немає, вони там, вони навчаються там, дружина, діти – усе там. Дім там", – зазначила Верещук.

Джерело: Гордон

З архіву ПУ. "Российский спецназ убивает украинцев на Донбассе при помощи французского оборудования", - Бутусов (фото)

субота, 15 травень 2021, 19:30

Sagem Jim LR – це один з найбільш сучасних і якісних приладів спостереження поля бою, який входить в комплект екіпіровки сучасного французького бійця FELIN. «Дальнейшее молчание просто постыдно и оскорбляет Украину и память убитого российским спецназом...

В Україні готуються до створення нового роду військ, - глава РНБО

субота, 15 травень 2021, 19:28

Найближчим часом президент Володимир Зеленський підпише указ про створення кібервійськ в Україні. Про це заявив глава РНБО Олексій Данилов в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", передають Патріоти України. За його словами, РНБО одн...