"Я ніколи не забуду цей візит": Прем'єр Португалії приїхав у зруйнований Ірпінь (фото)

Прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта прибув до України. Голова португальського уряду відвідав зруйноване росіянами місто Ірпінь, інформують Патріоти України.

Антоніу Кошта прибув в Україну на запрошення прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. "Я ніколи не забуду візит в Ірпінь. Руйнування і насильства є абсолютно руйнівними. Я став свідком жорстоких, свавільних і невиправданих нападів", - заявив португальській прем'єр.

"Війна завжди торкається безневинних людей. Сім'ї, в яких тут було життя, робота, їхній район, змушені були покинути все, щоб спробувати врятувати своє життя. Найбільше мене вражає насильство проти мирних жителів", - написав Кошта.

Ірпінь звільнили від російських окупантів наприкінці березня. В місті від рук загарбників загинули більш як 200 мешканців. У Київській області вже виявили й оглянули 1239 убитих росіянами мирних жителів.

Без шансів: Військовий експерт розповів, чому окупанти не можуть вберегтися від ударів HIMARS

понеділок, 8 серпень 2022, 18:22

Російські окупанти в Україні не можуть вберегтися від ударів з боку захисників нашої держави з американських реактивних артилерійських систем HIMARS, оскільки встановили не такі "відбивачі ракет", передають Патріоти України. Встановлені супротивником з...

Гауляйтер Запорізької області розмріявся про приєднання регіону до РФ і підписав "указ" - готують "референдум"

понеділок, 8 серпень 2022, 17:59

йські окупанти та колаборанти вирішили провести фейковий "референдум" на окупованих територіях Запорізької області. Відповідне розпорядження підписав гауляйтер Євген Балицький, передають Патріоти України. "Євген Балицький підписав розпорядження про про...