"Я ніколи не жалкую про минуле": Буданов пояснив свою заяву про ЗСУ в Криму

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, що на нього планують черговий замах в інтересах росіян, передають Патріоти України.

Пряма мова: Там вони зараз планують дещо (замах - ред.), але, як і минулі рази, все в них не вийде... Це в інтересах росіян, це правда. Це росіяни, в інтересах росіян. Вони планують залучення людей і тут. Це нормальна, оперативна для них робота".

Деталі: Глава ГУР також розповів про отруєння дружини.

За його словами, злочинців ще не знайшли, але "рух є". При цьому Буданов натякнув, що затримань не буде: " Та які затримання? Це несерйозно. Я в ці ігри не граюся ніколи. Але це моя дружина, тому так воно не зійде".

Він додав, що його дружину стабілізували і вивели більшу частину токсинів. Буданов вважає, що ціллю того замаху була його дружина і ворог правильно оцінив її вплив: "Їхня логіка зрозуміла – дружина для мене дуже... Це все. І вплив її вони правильно оцінили".

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...

ЗСУ отримають Leopard 1 і боєприпаси: До України їде військова техніка з Німеччини

субота, 25 травень 2024, 0:55

Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги для України. Серед іншого, до нього увійшли артилерійські снаряди, танки Leopard 1 і РСЗВ Himars. Про це повідомляє пресслужба уряду Німеччини. Повний перелік вмісту нового пакета військової підтр...