"Я особисто направив записку": Сурков розповів про наміри окупувати Крим ще в 90-х

Колишній помічник російського президента-агресора Владислав Сурков заявив, що "клопотав про возз'єднання" українського Кримського півострова з Росією ще в 90-х роках. Акта сепаратизму, окупації або розчленовування окремої держави він в цьому не знаходив. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Financial Times, передають Патріоти України.

У той період права рука Володимира Путіна працював у великій компанії з нафтовидобутку "ЮКОС" і направив записку про необхідність "повернути" Крим Росії високопоставленому політику. Однак при цьому екс-помічник Путіна визнав, що на момент "перебудови" у Росії не було тих можливостей і ресурсів, щоб провести окупаційну операцію, аналогічну тій, що була розпочата і завершена в 2014 році.

"Україна - це ж по суті "м'яка тканина", яка об'єднує "кістки" - Росію і Захід. Вона цілком може бути перетворена на конфедерацію з великою свободою для регіонів", - цитує Financial Times Суркова.

У мережі показали наслідки удару ЗСУ по Каховському мосту (відео)

середа, 10 серпень 2022, 23:14

Українські захисники завдали удару по мосту в районі Каховської гідроелектростанції. Наші бійці запевнили, що удар був точним та акуратним. У мережі поширили кадри пошкодженого Каховського мосту, передають Патріоти України. Відео відзняте на мосту чере...

Сюрприз для окупантів: У Маріуполі бунт через відсутність зарплат

середа, 10 серпень 2022, 22:59

Працівники водоканалу в окупованому Росією Маріуполі не вийшли на роботу через невиплату зарплати. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у Telegram, передають Патріоти України. "В Маріуполі сьогодні бунт. Справжній. Міськводоканал не вийш...