"Я перепрошую, так коли добудують аеропорт?": Зеленський влаштував розгон чиновникам у Черкасах (відео)

Президент України Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Черкас, щоб перевірити хід реконструкції аеропорту, повідомляють Патріоти України.

Так, глава держави перебуває на території черкаського аеропорту, де тривають роботи з реконструкції злітно-посадкової смуги.

До президента пропустили тільки журналістів і посадових осіб за списком, які пройшли перевірку на наявність небезпечних предметів.

"Я перепрошую, так коли добудують аеропорт?", – запитав Зеленський під час презентації планових заходів. Йому відповіли, що необхідно два роки і 750 млн грн.

Пізніше з'явилися подробиці розмови українського президента з місцевими чиновниками.

"Питання було до вас тільки одне у мене - скільки потрібно часу, щоб побудувати термінал... Два роки? Як можна два роки будувати термінал?" – заявив Зеленський.

На початку візиту він також запитав у директора КП "Черкаський аеропорт", коли об'єкт зможе приймати перші борти і пасажирів.

Пізніше прес-служба президента опублікувала деталі поїздки Зеленського в Черкаси. Відзначається, що під час робочого візиту президент оглянув Черкаський аеропорт.

Директор аеропорту Іван Далібожак зазначив, що капітальний ремонт злітно-посадкової смуги розпочато у 2018 році, вартість робіт становить 128 млн грн, є проектна документація на перон і рульову доріжку. Він зазначив, що з Черкас до Києва веде єдина дорога, тому є необхідність в авіасполученні.

За словами директора аеропорту, до 1 грудня 2019 року злітно-посадкову смугу планують здати в експлуатацію.

"А техніка сьогодні з'явилася чи була? Дуже багато областей, де техніка з'являється в день мого виїзду", – звернувся до присутніх Зеленський.

Президент запитав, скільки потрібно коштів і часу, щоб повністю завершити комплекс. За словами місцевих чиновників, для цього необхідно два роки і близько 750 млн грн, при цьому будівництво можна розбити на черзі і паралельно запустити авіасполучення.

"Ви зверталися до бізнесу, великих підприємств області, щоб вони допомогли з фінансуванням?" – поцікавився глава держави.

Зі свого боку заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук зазначив, що переговори з бізнесом проводяться, проте бізнес чекає формування нового уряду. "Ми хочемо, щоб в Черкасах був аеропорт", – підкреслив Зеленський.

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

неділя, 24 січень 2021, 0:32

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України. «З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, роз...