"Я підтримую Зеленського, а Порошенко - пом'яте мурло", - нардеп Добкін

Михайлу Добкіну творчіть коміка Зеленського сподобалася. Щоправда, він не уточнив, чи переглянув і серіал "Слуга народу".

Михайло Добкін. Фото: соцмережі.

Народний депутат, один з організаторів антимайдану, екс-регіонал, Михайло Добкін, прийняв рішення, за кого голосувати в другому турі президентських виборів. Про це Добкін повідомив у Twitter, інформують Патріоти України.

"Переглянув усі виступи 95-го Кварталу. Зеленський виявляється - талановитий хлопець! А якщо серйозно, тепер однозначно за Зе! І дуже хочеться 21-го квітня проспівати декому: Прощай пом'яте мурло!", - написав Добкін.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...