"Я послала Тищенка на х...й. І він пішов": Верещук похвалилася "лайфхаком"

Депутатка впевнена, що обрала спосіб "донести інформацію", коли інші методи вже не працювали.

Народна депутатка від "Слуги народу", кандидатка в мери Києва Ірина Верещук в інтерв'ю головній редакторці видання "ГОРДОН" Олесі Бацман розповіла, що в неї була суперечка з нецензурною лексикою з колегою по фракції, головою київського міського осередку партії Миколою Тищенком, передають Патріоти України.

Журналістка запитала, чи правда, що у Верещук конфлікт із Тищенком стосовно виборів у Києві і що вона навіть розглядає можливість припинити участь у гонці, про що писали ЗМІ. "Дійсно, у нас були пристрасті, були дискусії, якщо це можна так назвати. Причому з обсценною лексикою... Я намагалася довести [свою позицію], вживаючи – у чому каюсь, звісно ж, – нецензурні слова, тому що вже дійсно якоїсь певної миті на якусь секунду здали нерви", – сказала Верещук.

Вона пояснила, що основна розбіжність стосувалося списку "Слуги народу" на виборах у Київраду. Верещук наполягала, щоб кандидатами були професіонали з гарною репутацією. "Це мають бути люди, які не заангажовані у процесах у Києві (схемах із землею, договірняках), [а також не] забудовники, сват, брат, кум, хрещений син, батько, донька... У Колі Тищенка, на жаль, інша позиція. Він розуміє Київраду як "людей, які мають бути лояльними до когось особисто": наприклад, до нього або ще когось", – сказала народна депутатка.

Вона повідомила, що якоїсь миті в їхнє протистояння змушений був втрутитися президент. "Коли дійшли дебати до президента й ми мали піти до нього і свої позиції викласти, якраз президент прийняв мою сторону. Він каже: "А навіщо нам у Київраді люди, нехай навіть медійні, упізнавані, але не професійні? Вони ж мають працювати. Ти розумієш, що вони там працюватимуть? І мені не треба піднімати слухавку [і телефонувати їм], щоб щось там вирішити "...Дякувати богу, я це почула від президента і ще раз переконалася, що президент усе правильно розуміє", – сказала Верещук.

Вона зазначила, що не знає, скільки в кінцевому підсумку людей Тищенка потрапило у список "Слуги народу" на виборах у Київраду. "Ти знаєш, це таке складне питання, тому що... Що означає "його"? Я не знаю, наскільки [вони] його... Радив він багато, тільки в підсумку результат, розумієш, інший дещо вийшов. Тобто сказати, що це Колі Тищенка люди, – ну буде занадто голосно... Тому я сподіваюся все-таки, що ті люди, які пройдуть, – вони будуть гідними", – сказала народна депутатка.

Бацман уточнила, чи правда, що Верещук під час однієї із суперечок "послала Тищенка на х...й". "О боже! Це можна буде запікати? Так, [правда]. Згадала армію, згадала, що це дуже швидкий шлях, як би це [пояснити], щоб дійшло. Тому що якщо я довго пояснюватиму, шукатиму вербальні форми, які будуть довгими, але безрезультатними, по-моєму, не дійде. Просто можу вже про це говорити, тому що це було практично публічно", – сказала Верещук.

Журналістка запитала, як на це відреагував Тищенко. "Що він міг сказати? Пішов. Устав і пішов. Мені складно заперечити, коли я впевнена у своїй правоті й точно знаю, куди кому йти, показуючи напрямок", – відповіла політикиня.

Бацман сказала, що, за її інформацією, Тищенко пішов скаржитися на Верещук в Офіс президента. "Невже? Ну, якось, я гадаю, на президента не справило це великого і належного враження, тому що реально я маю рацію. Я просто маю рацію. А коли я впевнена, що я маю рацію, мене, знаєте, не зрушити з мертвої точки. Це неможливо просто. Я кажу: "Як ми людям дивитимемося в очі? Як я можу йти і говорити, що ось ці та ось ці (називаю прізвища) – це ті люди, за яких треба проголосувати?" Я не збираюся прикривати [їх] своїм ім'ям і, тим паче, підставляти президента, щоб люди казали: "Ну, все зрозуміло". Зрозуміло все з УДАРом, зрозуміло з "Європейською солідарністю" – продали місця, це все видно, але до чого тут "Слуга народу"? – "А от вони [ж так роблять]". Кажу: "То йдіть туди! Там продають місця, а тут місць не продають. Ми – партія влади. Ми не можемо продавати місця, ми не можемо займатися ось цим кумівством, братовством, сватанням. Не можна", – сказала Верещук.

Вона уточнила, що рідко вдається до обсценної лексики в житті. "Але завжди, коли я це роблю, якщо я вдаюся до таких інструментів, – повірте, це вже остання можливість донести до людини бажане", – зазначила депутатка.

Джерело: Гордон

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...