"Я працюю з 15-ти років!": Син нардепа Арістова запевняє, що розкішне авто в нього не від батька (фото)

Юрій Арістов. Фото: Українська правда.

Син народного депутата від "Слуги народу" Юрія Арістова, який очолює парламентський комітету з питань бюджету, заявив, що працює з 15-ти років. Також Артем запевняє, що він не має жодного стосунку до свого батька. Про це хлопець написав на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

У пості він прокоментував наявність розкішного автомобіля.

"Знову привертаю увагу журналістів, які вперто не хочуть помічати, що я з 15 років працюю. Я не додаток до батьків, я окрема і самостійна людина", – пише хлопець, додаючи, що головний "бонус" від батька-політика – це негативна увага ЗМІ.

Артем Арістов стверджує, що спить по п'ять годин на день, а решту часу працює. А мільйон підписників у соцмережах дозволяють йому купити машину. Також він додав, що авто не нове.

На автомобіль хлопця напередодні звернув увагу журналіст Денис Казанський. Він зазначив, що той щодня міняє машини люкс-класу. "А ще кажуть, що у нас криза. Нахабна брехня! Артем своїм прикладом спростовує всі ворожі наклепи", – іронізував він тоді.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.