"Я прекрасно розумію, що і моя вина є в тому, що відбувається. І моя маленька куля є в Бучі", - Невзоров

Російські військові жорстоко знущалися та вбивали мирних людей в Бучі. Росіянин Олександр Невзоров, який днями отримав українське громадянство, визнає, що в цьому є і його вина. Про це 24 каналу особисто розповів російський журналіст Олександр Невзоров, передають Патріоти України.

Він визнає, що його вина у нападі Росії на Україну теж є, адже журналіст раніше підтримував цей режим.

"Я прекрасно розумію, що і моя вина є в тому, що відбувається. І моя маленька куля є в Бучі, бо і я теж у свій час культивував у багатьох речах цей мерзенний режим та фашизм", – наголосив Невзоров.

Журналіст наголосив, що раніше він теж хворів цією "чумою великої держави", але зміг від цього вилікуватись та побороти російський фашизм. Невзоров додав, що з початком повномасштабної війни проти України викреслив зі свого життя багатьох близьких знайомих з Росії.

Джерело: 24 канал

"Що за приколи? Не брешіть!": Росіянка не повірила, що її чоловіка-окупанта ліквідували в Україні (аудіо)

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:29

"Алло, добрий день! Нехаєнко Євген Васильович ким вам доводиться?" – сказав у слухавку один із воїнів. "Що за приколи?" – відповіла жінка, не поспішаючи дізнатися, що трапилося із чоловіком. "Хто це?" – продовжила вона. "Збройні сили України. Це чолові...

Від публічного зґвалтування рятують тільки офіцерські погони: Як кадирівці "підвищують бойовий дух" в армії РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:15

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається не тільки панічний настрій через контрнаступ ЗСУ, але й неабияке пригнічення через вкрай жорсткі дії загороджувальних загонів. Складаються вони здебільшого з кадировців, ...