"Я прекрасно розумію, що і моя вина є в тому, що відбувається. І моя маленька куля є в Бучі", - Невзоров

Російські військові жорстоко знущалися та вбивали мирних людей в Бучі. Росіянин Олександр Невзоров, який днями отримав українське громадянство, визнає, що в цьому є і його вина. Про це 24 каналу особисто розповів російський журналіст Олександр Невзоров, передають Патріоти України.

Він визнає, що його вина у нападі Росії на Україну теж є, адже журналіст раніше підтримував цей режим.

"Я прекрасно розумію, що і моя вина є в тому, що відбувається. І моя маленька куля є в Бучі, бо і я теж у свій час культивував у багатьох речах цей мерзенний режим та фашизм", – наголосив Невзоров.

Журналіст наголосив, що раніше він теж хворів цією "чумою великої держави", але зміг від цього вилікуватись та побороти російський фашизм. Невзоров додав, що з початком повномасштабної війни проти України викреслив зі свого життя багатьох близьких знайомих з Росії.

Джерело: 24 канал

Місцевих заспокоюють, що це "просто обстрілювали Харків": У Бєлгородській області знову "бавовна" (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:29

Пізно ввечері, 30 березня, у Бєлгородській області лунали вибухи. Про це повідомляли місцеві жителі в соцмережах, публікуючи відповідні відео, передають Патріоти України. Місцеві жителі скаржаться на "громкие хлопки". Водночас, проросійські пабліки зап...

У низці областей лунає тривога, у Харкові зафіксували шість прильотів ракет

четвер, 30 березень 2023, 22:41

Ввечері у четвер, 30 березня 2023 року, в низці українських областей оголосили повітряну тривогу. Про загрозу атаки дронів попередили в Київській обласній військовій адміністрації. Водночас Харків перебуває під обстрілом, повідомляють Патріоти України....