"Я про це і раніше попереджав": Арестович назвав терміни, коли РФ поверне війська до кордонів України

Росія наприкінці липня знову почне зосереджувати війська біля кордонів України в рамках підготовки до навчань "Захід-2021". Про це в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" розповів радник української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Олексій Арестович, передають Патріоти України.

"З приводу відводу військ - що відбувається насправді? Росіяни вивели від 30% до 50% особового складу, за даними різних спостережень. Залишається військова техніка в багатьох місцях, але частина техніки виводиться. Це, з одного боку, позитивний сигнал, з іншого - побоювання, що в разі потреби вони зможуть швидко повернутися. А враховуючи, що у вересні буде активна фаза російсько-білоруських навчань "Захід-2021", вони знову почнуть перекидання військ наприкінці липня, я про це попереджав", - зазначив Арестович.

На його думку, "ми наприкінці липня як мінімум повернемося до тієї ж самої ситуації, яка була 2 тижні тому".

"Але до цього може багато чого статися, зокрема, зустріч Байдена з Путіним, якісь позитивні рішення можуть бути ухвалені", - додав радник української делегації в ТКГ.

У ЗСУ пояснили, чи можуть мобілізованих без військового досвіду відправити на передову

четвер, 8 грудень 2022, 7:57

У Збройних силах України розповіли, скільки часу навчають мобілізованих без військового досвіду.Про це розповів начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач, передають Патріоти України. Горбач наголосив, що наса...

Вичікують "особливий момент": Як Росія обирає дати для масованих ракетних ударів по Україні

четвер, 8 грудень 2022, 7:28

Росія обирає ті дні для ракетних ударів по Україні, коли на фронті відбуваються певні події, або обирає їх за певними датами. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів кандидат історичних наук, професор Празького муніципального університету, військов...