
Російський окупант розповів, як командири кинули його помирати на полі бою під Рубіжним у Луганській області після важкого поранення. Відеозапис з розповіддю військового РФ опублікувала Служба безпеки України у Telegram, передають Патріоти України.
"Окупанти кидають своїх! Цю аксіому, зрозумілу українцям, ще раз підтвердив полонений загарбник. 22-річного пораненого окупанта, як і багатьох його колег, командири кинули на полі бою під Рубіжним у Луганській області. Його кинули вмирати... Втім, йому пощастило – він залишився живий, а не поїхав до рідних у чорному мішку з написом "вантаж 200", – зазначили у СБУ.
На записі військовий розповів, як отримав поранення. "Була велика перестрілка... Ми з товаришами почали відходити, тому що бачили те, що вже не виносимо... Відходити почали, і десь через 50 метрів я був поранений у спину. Я впав, лежав-лежав. Я все бачив, спостерігав, але не міг ворушитися", – згадав він.
За словами військового, коли до нього підбігли командир з сержантом, вони тільки витягли у нього боєприпаси з патронами, а допомагати не стали: "Я кажу: "Допоможіть мені". Вони мовчать. Я кажу: "Уколіть мені хоча б укол, біль сильний". Вони побігли далі, навіть ніяку не надали допомогу".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....