
У Красногорівці на Донеччині серед білого дня викрили фаната "русского міра", який досі чекає на прихід окупантів. Пенсіонер заявив, що більше "любить росіян", але водночас прийшов отримувати гуманітарку від українців, передають Патріоти України.
Чоловік у сірому спортивному костюмі й синій кепці, скупо посміхнувшись золотими зубами, спершу помахав рукою, даючи зрозуміти, що він не згоден сказати у відповідь "Героям слава!".
"Слава Україні – ні. Я росіян більше люблю. Тому що я з Росії", – висловився чоловік.На запитання, чому ж він прийшов за українською гуманітаркою, прокремлівський прихильник заявив, що "блатний", Донецьк – його рідне місто, де він має три квартири.
На ці слова люди довкола спершу здивовано посміялися. А ось якою була їхня реакція на подальші спроби "ждуна" пояснити своє перебування в українському місті з такими поглядами, – невідомо.
"Ну як, не в образу… Я не проти українців, не проти росіян. Я за мир", – спробував виправдатися безпринципний персонаж, на цьому відео завершилося.
Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...
Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...