"Я тут лише місяць, а вже думки виникають ногу собі прострелити": Окупант зізнався, що шукає варіант, як втекти з війни (аудіо)

Російський військовий у розмові з дівчиною висловив бажання прострелити ногу чи зламати собі руку, щоб поїхати додому. Головне управління розвідки МО України опублікувало запис розмови російського солдата з дівчиною, передають Патріоти України.

"У мене тут часто такі думки виникають, це звичайно маячня, я такого не зроблю. Але типу в голові постійно – ногу собі прострелити", - розмірковує солдат РФ.

На що дівчина відповідає, що теж думала про такий варіант.

Але, за словами окупанта, такий варіант – "неробочий", кулю витягнуть, залатають і назад.

Російський загарбник також обмірковував зламати собі руку, на що дівчина пропонує "легший" варіант.

"Зламай собі палець і все", - каже вона.

"Ні, з пальцем не відправлять. Не зрозуміла фігня, але я сподіваюся, що скоро закінчиться. Просто все вже набридло, дах рве, хочеться додому. Неможливо цю фігню терпіти, хоча я тут тільки місяць, а пацани вже по шість місяців", - бідкається російський солдат.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...