
Українські військові з 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського ліквідували кількох окупантів із штурмової групи ПВК Вагнера. Ворога розбили на Донбасі. Про це в своєму Telegram-каналі розповів український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
Волонтер Роман Донік уточнив, що "вагнерівців" було вбито під Бахмутом на Донеччині. В одного із загарбників помітили шеврон із написом "Я не вірю ні в що, я тут просто для насильства". Загалом ця фраза відображає думки багатьох окупантів, які просто їдуть в Україну вбивати, щоб дати волю своїй жорстокості, не вірячи при цьому в ідеї путінської "спецоперації".
"Ну насильство так насильство", – написав Цаплієнко.
Канцлер ФРН Фрідріх Мерц у своєму виступі на Конференції з відновлення України у польському Гданську чітко пояснив, чому Європа стоїть поруч з Україною та провів паралель між післявоєнним примиренням Німеччини з Польщею, зазначають . Свій виступ на кон...
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...