
Російський окупант, який воює проти України на Херсонщині, бідкається на великі втрати у своїй армії. Загарбник мріє вижити на війні та обіцяє, що після цього об'їде усі церкви у Росії. Про це йдеться у розмові росіянина зі своєю дівчиною, яку перехопила СБУ, передають Патріоти України.
Росіянин заявляє про великі втрати в окупаційній армії. Він бідкається, що не уявляє, які люди живуть мирним життям.
"Це на все життя, я хворий. Ти знаєш, скільки я трупів побачив? Без голови, без ніг, без тулуба, без нічого, просто, що у "цинках" приходять. Просто збирають, скидають частини, шматки. Морок, я не вилікуюсь від цього ніколи", - бідкається росіянин. Окупант заявляє, що якщо він повернеться додому живим, то планує об'їхати у Росії усі церкви.
"Але хіба можна замолити ті гріхи та звірства, які рашисти чинять в Україні? СБУ нагадує, що у російських солдатів є надійний спосіб зберегти своє життя. "Гаряча" телефонна лінія 2402 працює для усіх окупантів, які хочуть здатися у полон", - повідомляє СБУ.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....