"Я тут стільки трупів побачив": Окупант заявив, що мріє вижити після зустрічі зі ЗСУ і планує об'їхати усі церкви

Російський окупант, який воює проти України на Херсонщині, бідкається на великі втрати у своїй армії. Загарбник мріє вижити на війні та обіцяє, що після цього об'їде усі церкви у Росії. Про це йдеться у розмові росіянина зі своєю дівчиною, яку перехопила СБУ, передають Патріоти України.

Росіянин заявляє про великі втрати в окупаційній армії. Він бідкається, що не уявляє, які люди живуть мирним життям.

"Це на все життя, я хворий. Ти знаєш, скільки я трупів побачив? Без голови, без ніг, без тулуба, без нічого, просто, що у "цинках" приходять. Просто збирають, скидають частини, шматки. Морок, я не вилікуюсь від цього ніколи", - бідкається росіянин. Окупант заявляє, що якщо він повернеться додому живим, то планує об'їхати у Росії усі церкви.

"Але хіба можна замолити ті гріхи та звірства, які рашисти чинять в Україні? СБУ нагадує, що у російських солдатів є надійний спосіб зберегти своє життя. "Гаряча" телефонна лінія 2402 працює для усіх окупантів, які хочуть здатися у полон", - повідомляє СБУ.


Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...