"Я тут усіх перестріляю": Окупант заявив подрузі, що готовий на бунт, аби вирватися з України. Перехоплення

Один із російських окупантів, які беруть участь у війні проти України, поскаржився подрузі на відсутність відпусток. Він заявив, що готовий розстріляти тих, хто завадить йому поїхати додому до Росії, передають Патріоти України.

Перехоплення розмови загарбника 30 березня оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. У розмові з дівчиною військовий РФ розповів, що значиться в армії агресора й отримує платню як командир підрозділу, а насправді змушений сидіти в окопах як рядовий солдат.

"Отримую як командир підрозділу, а перебуваю разом з усіма в окопах, на чергуванні, все як завжди, як простий рядовий. Немає в нас офіцерів, немає! Молодші сержанти, сержанти", – заявив окупант.

Він також поскаржився на умови, в яких утримують російських військових в Україні: "Руки вже гниють… Трьох пальців не відчуваю". У свою чергу його співрозмовниця розповіла, що серед знайомих військовослужбовців повертали до РФ з передової лише багатодітних батьків та людей віком понад 50 років.

Однак її друг не має наміру залишатися на позиціях у разі відсутності відпусток. "Зараз я нову чутку чув, що наших усіх типу заберуть, а я як капітан, і ось тут у нас є ще старлей, нас хочуть залишити як старших над іншими групами. Ні, це я тут усіх перестріляю тоді. Ні-ні, я залишатися не збираюся тут, у мене ще в пістолеті 8 патронів залишилося. 9 штук я вистріляв, а ось 8 я залишив спеціально", – заявив загарбник.

"Дружній вогонь": На Херсонщині окупанти ліквідували роту росіян, які тікали від води

середа, 7 червень 2023, 14:58

Російські кулеметники відкрили "дружній вогонь" та ліквідували інших окупантів, які тікали зі своїх позицій через підтоплення. Про це повідомляє херсонський паблік "Херсон: війна без фейків". За даними каналу, росіяни знищили до роти своїй же товариші...

"Одна з найбільших дамб, зруйнованих в історії воєн": Вчений-гідролог США розповів про наслідки підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 14:50

Руйнування Каховської дамби - одне з найбільших руйнувань водної інфраструктури за всю світову історію воєн, і є справжньою катастрофою, каже відомий американський вчений-гідролог Пітер Глейк, передають Патріоти України. Зокрема, вчені застерігали, що ...