"Я тисну вже на всіх... покаже, що я особисто їй щось говорив... - обов'язково розберуся": Зеленський брутально відповів журналістці "Першого каналу" щодо утисків свободи слова

Отже за логікою Зе журналісти мають йому ж доводити, що він та його слуги здійснили злочин, тоді гарант згодний сам всіх покарати. Як довести злочинцю, що він злочинець, якщо він і суддя злочину?

Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву журналістки й ведучої токшоу "Зворотний відлік" на "UA: Перший" Мирослави Барчук про тиск із боку його Офіса. Про це гарант конституції заявив під час робочого візиту в Черкаську область,, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Сегодня".

"Я тисну сьогодні вже на всіх - на олігархів, на бізнес, тепер на Барчук. Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або голова Офіса - я обов'язково розберуся.

Загалом дивно, що державне телебачення каже про тиск із боку держави. Барчук могла б звернутися до нас", - заявив Зеленський.

На репліку журналістів, що "слуги народу" відмовилися від участі в програмі, президент відповів: "Ну відмовилися і відмовилися".

"Не розумію, до чого тут я та Офіс президента. Але розумію, що це хайп. Ми нічого не погоджуємо, жодних списків, та ще й Суспільного .

Щодо депутатів, вони можуть ходити або не ходити на ефіри. Вони вільні люди. Але якщо потрібно, щоб я звернувся до голови фракції Давида Арахамії і щоб він тиснув на депутатів, що вони обов'язково мають ходити до цієї пані, то я можу звернутися.

Якщо скаже, що в них, такі правила, вони обов'язково, як солдати, мають до вас приходити. Я ж зараз не тиснув, щоб ви сюди прийшли?", - заявив Зеленський.

"Білорусь "бере участь" у війні проти України, але "нікого не вбиває": Лукашенко зробив цинічну заяву

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:00

За словами білоруського президента, він не приховує участі у війні проти України. Про це пишуть місцеві ЗМІ, передають Патріоти України. "Що стосується нашої участі у"спеціальній воєнній операції" в Україні, то ми беремо участь там. Ми цього не прихову...

"Командир бригади особисто керує": Українські військові захопили на Харківщині новітній танк окупантів (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:53

Бійці 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка захопили біля міста Куп'янськ у Харківській області новітній російський танк — Т-90. Його випробував командир 92-ї бригади Павло Федосенко. Відповідне відео опублікував пізно в...