
Генеральний директор Tesla Ілон Маск планує з травня суттєво скоротить час, який присвячує роботі у Департаменті урядової ефективності DOGE в адміністрації президента США. Як повідомляє агентство Reuters, таку заяву Маск зробив у вівторок, 22 квітня, передають Патріоти України.
"Велика робота, необхідна для створення команди DOGE і співпраці з урядом, щоб навести порядок у фінансовому домі, здебільшого виконана", - передає агентство слова Маска аналітикам під час телефонної конференції.
При цьому Маск сказав, що все ще збирається витрачати близько 40% свого часу на DOGE.
Після цих слів Маска акції Tesla, які вже зросли на 4% після завершення торгів, підскочили до +5,5%.
Зазначається, що мільярдер визнав, що його політична діяльність завдала шкоди створеній ним компанії Tesla. Через сумнів інвесторів у тому, що виконавчий директор приділяє достатньо часу управлінню виробником електрокарів, стався масовий продаж акцій, а гострі висловлювання Маска призвели до бойкоту бренду та випадків вандалізму у салонах.
Тим часом у компанії підтвердили плани щодо запуску дешевшого автомобіля в першій половині 2025 року на основі наявних платформ і виробничих ліній - після скасування розробки абсолютно нової бюджетної моделі.
Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Маск йому не потрібен, він йому "просто подобається".
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...