
Генеральний директор Tesla Ілон Маск планує з травня суттєво скоротить час, який присвячує роботі у Департаменті урядової ефективності DOGE в адміністрації президента США. Як повідомляє агентство Reuters, таку заяву Маск зробив у вівторок, 22 квітня, передають Патріоти України.
"Велика робота, необхідна для створення команди DOGE і співпраці з урядом, щоб навести порядок у фінансовому домі, здебільшого виконана", - передає агентство слова Маска аналітикам під час телефонної конференції.
При цьому Маск сказав, що все ще збирається витрачати близько 40% свого часу на DOGE.
Після цих слів Маска акції Tesla, які вже зросли на 4% після завершення торгів, підскочили до +5,5%.
Зазначається, що мільярдер визнав, що його політична діяльність завдала шкоди створеній ним компанії Tesla. Через сумнів інвесторів у тому, що виконавчий директор приділяє достатньо часу управлінню виробником електрокарів, стався масовий продаж акцій, а гострі висловлювання Маска призвели до бойкоту бренду та випадків вандалізму у салонах.
Тим часом у компанії підтвердили плани щодо запуску дешевшого автомобіля в першій половині 2025 року на основі наявних платформ і виробничих ліній - після скасування розробки абсолютно нової бюджетної моделі.
Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Маск йому не потрібен, він йому "просто подобається".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...