"Я в восторге от Наталки и Гордона": Кремлівська пропагандистка Скабєєва назвала двох найкращих журналістів України

18 червня в інтерв'ю для Youtube-каналу кремлівського блогера Анатолія Шарія російська пропагандистка Ольга Скабєєва відповіла на питання, кого вона вважає найкращими журналістами України, передають Патріоти України.

"Я в восторге в последнее время от Наталки (Мосейчук – ред.) Просто безумная такая упоротая. В этом смысле ей конкуренцию составляет Гордон. Гордон где-то недавно сказал, что я его вдохновляю и сестра его ментальная. Вот они два упоротых безумца. Это иронически, конечно. Так-то нет в Украине журналистки", - сказала пропагандистка.

У цьому ж інтерв'ю вона не змогла дати визначення поняттю "журналістика", але з упевненістю заявила, що її програма "60 хвилин" нібито є виключно журналістською роботою без цензури. До цього Скабєєва облаяла Україну, назвавши її "країною терористів", які нібито становлять загрозу для російських громадян.

Намагався потрапити на фронт: Затримано колишнього ватажка терористів "ДНР" Ігоря Гіркіна

субота, 13 серпень 2022, 21:26

Російські джерела повідомляють, що Ігор Гіркін (aka Стрєлков) намагався потрапити до орків на фронт, але був затриманий рашистами в Криму, передають Патріоти України. Гіркін відомий, як прихильник російської «спецоперації», проте критик дій Кремля та в...

Планам ворога не збутися: П'ята частина підрозділів ЗС РФ, залучених у війну в Україні, розгромлена, - Залужний

субота, 13 серпень 2022, 21:15

Пʼята частина підрозділів ЗС РФ, залучених до бойових дій в Україні, розгромлена. Про це у Telegram-каналі повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, інформуючи про телефонну розмову з головою об’єднаного комітету начальників шт...