"Я вбив його на місці": Партизани розповіли, як полювали на окупантів у Херсоні

У Херсоні, після окупації, російські війська розганяли протестувальників сльозогінним газом і пострілами, а активістів заарештовували та катували. Мирні акції протесту ні до чого не привели, і люди перейшли до підпільного опору. Простим громадянам доводилося діяти самостійно. Про це повідомляє CNN. передають Патріоти України.

Видання пише про те, як партизани знищували у місті окупантів. Так, навесні двоє російських солдатів напідпитку йшли вулицею Херсона, повертаючись до табору своїх військ. Температура все ще була нижчою від нуля, електропостачання не було, і місто залишалося в повній темряві.

Один зі солдатів спіткнувся, інший зупинився, щоб справити потребу на тротуарі, але несподівано отримав ножовий удар у ділянці шиї. За кілька хвилин на іншого п'яного солдата чекала та ж доля.

"Я відразу прикінчив першого, а потім мені довелося мати справу з другим — я вбив його на місці", — розповів в інтерв'ю журналістам боєць українського опору на ім'я Арчі. За його словами, він діяв інстинктивно.

"Я побачив орків у формі та вирішив, чому б ні? — додав Арчі, вживши зневажливий термін стосовно російських солдатів. — Там не було ні людей, ні світла, і я цим скористався".

20-річний Арчі — боєць змішаних єдиноборств, його ім'я не розкривається з міркувань безпеки. Цю історію підтверджують джерела в лавах армії та служби розвідки, які підтримували зв'язок із ним та іншими партизанами. Повідомляється, що він був одним із багатьох учасників херсонського опору.

Потім партизани стали об'єднуватися в групи та погоджувати свої дії з українськими військовими та розвідкою. Співрозмовник журналістів стверджує, що він був не один у Херсоні і що такі партизани, як він, щоночі вбивали близько 10 росіян.

"Ми з другом їздили містом і шукали скупчення російських солдатів, — сказав він. — Відстежували їхні маршрути й передали всі дані хлопцям на передовій".

Нагадаємо, партизани несли загрозу не лише пересічним російським солдатам, за 8 місяців російської окупації їхніми цілями стали кілька призначених Кремлем чиновників. Фото колаборантів розклеювалися по всьому місту з обіцянкою наслідків за співпрацю з окупантами.

Буйство слуг Зеленського: Головнокомандувач Залужний не мав подавати жодного плану Безуглій та її комітету, - Костенко (відео)

середа, 29 листопад 2023, 9:23

Полковник СБУ та ветеран війни з росією як правник, роз'яснив очевидні речі - атака "слуг" побудована на пустому місці. Для повалення Главкома пані Безуглій та тим хто за нею стоїть варто було підготуватися краще. Як підкреслив він, завдання комітету —...

"Найбільша загроза Заходу": Росія готова захопити кілька країн Європи, підтримка України - питання виживання, - президент Чехії

середа, 29 листопад 2023, 9:14

Чеський лідер Петр Павел сказав, що імперські амбіції Росії не матимуть кордонів, якщо їх не встановити. Захід повинен продовжувати підтримувати Україну в політичному, економічному, гуманітарному та військовому аспектах. Росія являє собою найбільшу заг...