"Я відчуваю певну небезпеку, але не з боку волонтерів. Якраз навпаки": Маруся Звіробій зробила гучну заяву про замах на неї (відео)

Все, що робиться в країні, схоже на шоу, де не відчуваєш себе в безпеці, але загрози від волонтерів та учасників АТО немає. Про це в ефірі "Прямого" ветеран АТО, волонтерка Маруся Звіробій розповіла ведучому Тарасу Березовцю, передають Патріоти України.

Все, що робиться в країні, схоже на шоу, де не відчуваєш себе в безпеці, але загрози від волонтерів та учасників АТО немає. Про це в ефірі "Прямого" ветеран АТО, волонтерка Маруся Звіробій розповіла ведучому Тарасу Березовцю.

– Чи довіряєте ви розслідуванню і даним, які були оприлюднені сьогодні?

-Я дуже близько знаю одну людину, я знаю близько "Пуму". Чоловіка її теж знаю добре. "Рифмайстра" (Riffmaster – ред.) – шапошно. Дівчат інших я не знаю.

З приводу довіри. Я просто дивлюся, як іде моя справа. Так, я дуже обережно ставлюся до цього, зважаючи особливо на ситуацію взагалі в країні, яка мені не подобається. Мені все не внушає довіри. Так що, я хотіла би послухати захист з приводу цього, що я сьогодні почула.

А з приводу мого коментаря, що в мене відібрали зброю, я просто бачу, що те, що сьогодні було, воно загалом дуже на шоу якесь схоже. Тому що, наприклад, ніде прямих погроз не прозвучало. І прізвища Шеремета теж ніде не прозвучало, що мені трохи ріже слух. А зважаючи на різні сценарії, які розігруються в нашій країні, я просто сама собі подумала: зашибісь, зброю в мене вдома забрали мою – і зареєстровану, і несправжню. Все, що тут знайшли, похоже на пістолети, все позабирали. Я навіть іграшковим пістолетом, якщо що, не зможу нікому тут чинити опору.

Потім видали інформацію, що на мене дві волонтерки полюють. Потім, мало лі що, щось случиться, скажуть: от ще й волонтерок за це посадять. Зараз у всіх дуже нервова система на пределе. Таких розмов, як ото про Київ дівчата шутили… Господи, зараз в кожній хаті всі шість років люди, які були на війні, вони постійно говорили про те, що дуже погано, що вся країна не живе цією війною, і що вони не можуть відчути, що то таке. І такі погрози не можна взагалі серйозно сприймати.

– Чи ви відчуваєте небезпеку своєї сім’ї? Тому що там нібито обговорювалися можливі плани викрадення дітей ваших.

- Я відчуваю певну небезпеку. Але я зовсім не впевнена, що ця небезпека якраз з боку волонтерів або АТОвців. Якраз в мене інші думки.

– Звідки вона може походити?

- В мене багато ворогів, для яких Росія – друг, брат. І сама Росія.

Окупанти намагалися приховати втрати: На Донеччині бійці ЗСУ знищили голову "Оборонпрому "ДНР"

понеділок, 20 січень 2020, 21:41

Українські бійці завдали точного і результативного удару, чим укотре показали свою майстерність стрільби. На Донбасі українські бійці знищили 220 мм реактивну систему залпового вогню “Чебурашка” і ліквідували чотирьох бойовиків, зокрема очільника «Обор...

Все заради батьківщини: Зеленський назвав причину зниження свого рейтингу і його "чудової команди"

понеділок, 20 січень 2020, 21:22

"З нашої чудової командою ми хочемо відкрити країну - відкрити для бізнесу. Зрештою, це егоїстична мета: ми хочемо, щоб Україна працювала для нас і для наших дітей. Ми хочемо жити тут, тому нам потрібен хороший інвестиційний клімат. Я не хочу відправля...