"Я вітаю народ, який захистив батьківщину": Кривавий Асад вступив на четвертий термін президента Сирії

Башар Асад, який керує Сирією з 2000 року, залишається її президентом ще на сім років - до 2028 року.

Президент Сирії Башар Асад у суботу, 17 липня, склав присягу і вступив на четвертий семирічний термін, повідомляють Патріоти України з посиланням на агентство SANA.

На інавгурації були присутні члени Народної ради, члени уряду, представники військової еліти, лідери релігійних конфесій, культурні та громадські діячі.

В інавгураційній промові Асад подякував сирійському народу за стійкість і мужність у подоланні труднощів, пов'язаних з військовим конфліктом на території країни.

"Я вітаю народ, який захистив батьківщину ціною своєї крові. Я вітаю тих, хто зберіг вірність в своїх душах і серцях, хто несе історичну відповідальність і хто уособлює собою приналежність до найвищих ідеалів і єдності батьківщини", - сказав він.

Нагадаємо, голосування на президентських виборах у Сирії відбулося 26 травня. В той день роботу 12 тисяч виборчих дільниць продовжили на п'ять годин у зв'язку з високою явкою.

Памперси та синтезатор для Зеленського: Гончаренко і Лерос позмагалися у дотепності в Раді

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:25

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради віце-спікеру парламенту Олені Кондратюк довелося зачитувати депутатські запити від Гео Лероса та Олексія Гончаренка, які вирішили "підколоти" президента України, передають Патріоти України. Так, колишній член...

З архіву ПУ. "Думаете, это - уже п....ц? Вовсе нет": Кошкіна відреагувала на проросійський реванш в Україні та дії ОПЗЖ

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:00

"ОПЗЖ" силами ДБР починає проросійський реванш проти Євромайдану. Відома українська журналістка Соня Кошкіна з обуренням повідомила новину про те, що ДБР в п'яту річницю Революції Гідності зареєструвала справу про "державний переворот" від заявника Рен...