"Я вкотре підтверджу свою головну версію": Черник оцінив, чи здатна РФ розпочати наступ на Сумщину

РФ цілком може почати ще один новий наступ зі свого кордону в напрямку Сумщини, як раніше вони це зробили у Харківській області. Так вважає полковник запасу Збройних сил України, військовий експерт Петро Черник.

"Цілком можливо, чому ні. Загалом вздовж лінії кордону протяжність до 750 кілометрів сконцентровано до 40 тисяч особового складу. По цій точковій Харківській операції вони показали, що готові не рахуватися з особовим складом і навіть невеликі сили готові кидати на прорив нашої оборони. І найголовніше, - вивчати цю нашу оборону", - пояснив він.

Офіцер також розповів, які сили РФ може застосувати для атаки на Сумщину: "Тобто, можлива активізація диверсійно-розвідувальних груп, а вона так і називається - розвідувальна, щоб перевірити яка в нас оборона і на Сумщині загалом. Якщо вони там мають хоча б одну механізовану бригаду в тому регіоні, а вона там точно є, вони можуть її застосувати. Нам зараз у цій гарячій фазі треба готуватися до будь-яких сценаріїв".

За словами експерта, наразі РФ намагається досягти якомога кращих результатів на полі бою напередодні мирного саміту України у Швейцарії.

"Я вкотре підтверджу свою головну версію - Путін (диктатор Володимир Путін, - Ред.) нас так сильно атакує і буде штурмувати, адже йому направду потрібні результати в стратегічному сенсі на переговорному майданчику у Швейцарії. Вони там присутні не будуть. Але вони будуть вести розмови з представниками цілої низки країн, які їм частково симпатизують - це однозначно так", - сказав Черник.

Швейцарія допустила російських пропагандистів на Саміт миру

субота, 15 червень 2024, 16:52

На Саміт миру у Швейцарії зʼїхалося близько 500 представників ЗМІ зі всього світу. При цьому, тут є і російські журналісти, зазначають Патріоти України. Як передає кореспондент «Главкома», присутні такі медіа: РИА «Новости», ТАСС, «Коммерсант», «Медуза...

"Нам немає чого їм сказати": Пєсков відреагував на Саміт миру у Швейцарії

субота, 15 червень 2024, 16:43

У адміністрації російського диктатора Володимира Путіна назвали перший саміт миру, що сьогодні стартував у Швейцарії, «неконструктивним заходом». Про це речник Кремля Дмитро Пєсков заявив у коментарі росЗМІ, передають Патріоти України. За словами Пєско...