"Я вступила в Компартію, щоб знищити її. І знищила", - екс-нардепка

Ірина Фаріон згадала, як автор забороненої судом за позовом Віктора Медведчука книги Справа Василя Стуса Вахтанг Кіпіані, за словами екснарпдепки, мочив її за членство в Компартії. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала екснардепка Ірина Фаріон, передають Патріоти України.

"Народ!!!! От якого лиха ниєте на теми суду щодо позову потвори Медведчука? Запитайте в Порошенка, чого він його ПОЛІТИЧНО ВОСКРЕСИВ І НЕ РЕФОРМУВАВ СУД? Чому ця потвора була в переговорній групі так званого мінського формату? І припиніть свої сентиментальні плачі, а ведіть до влади жорстких націоналістів, а не єесівську гниль, що і довела країну до Путіна. Ніколи не забуду, як Кіпіані мочив мене на всі заставки за компартію, в яку вступила, щоб знищити. І знищила. Мальчік!!!!! Саме ваша ліберальна ідеологія причина такого рішення суду. Це ваш дебільний вибір меншого зла. Вислід - маєте найбільше зло", - заявила Фаріон.

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді