"Я виступаю за!": Меркель зробила гучну заяву про газопровід Путіна в обхід України

Німеччина до кінця 2019 року має намір сформулювати нову енергетичну політику з урахуванням будівництва та введення в експлуатацію газопроводу "Північний потік-2" , за допомогою якого Росія має намір постачати газ в Європу в обхід України, повідомляють Патріоти України.

"Це вимагає нового планування всієї нашої енергетичної політики і підходу до енергетики, який ми хочемо сформулювати до кінця року з тим, щоб забезпечити надійність енергозабезпечення", – повідомила канцлер ФРН Ангела Меркель у Берліні на "Дні німецької промисловості", який проводить Федеральний союз німецької промисловості.

За її словами, поступова відмова Німеччини від використання атомної та вугільної енергетики вимагає нових рішень. "Це вимагає також і ставки на газ як енергоносій у разі, якщо ми хочемо відмовлятися від ядерної енергетики і вугілля, тому я виступаю за те, щоб паралельно з транзитом через Україну будувався газопровід "Північний потік-2", – зазначила Меркель.

Зокрема, Берлін до 2038 року вирішив повністю відмовитися від вугілля в енергетиці і перейти на газ, в тому числі зріджений. Після аварії на АЕС "Фукусіма" в Японії Німеччина відключила вісім атомних електростанцій. В даний час ще сім продовжують діяти – їх планують відключити не пізніше 2022 року.

"Сьомий пакет санкцій проти Росії "на підході": Подоляк поділився подробицями

вівторок, 24 травень 2022, 21:26

Сьомий пакет санкцій проти Росії скоро буде введений. Про це заявив радник глави офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. За його словами, в рамках обмежувальних заходів передбачається блокування всіх російськи...

"90% від складу полку": Окупанти з елітної дивізії масово пишуть рапорти на звільнення – ГУР Міноборони

вівторок, 24 травень 2022, 20:59

Військовослужбовці 1-го танкового полку 2-ї гвардійської Таманської дивізії масово пишуть рапорти на звільнення з військової служби. Станом на 23 травня рапорти написало вже близько 90% особового складу полку. Про це OBOZREVATEL повідомили власні джере...