"Я виступаю за!": Меркель зробила гучну заяву про газопровід Путіна в обхід України

Німеччина до кінця 2019 року має намір сформулювати нову енергетичну політику з урахуванням будівництва та введення в експлуатацію газопроводу "Північний потік-2" , за допомогою якого Росія має намір постачати газ в Європу в обхід України, повідомляють Патріоти України.

"Це вимагає нового планування всієї нашої енергетичної політики і підходу до енергетики, який ми хочемо сформулювати до кінця року з тим, щоб забезпечити надійність енергозабезпечення", – повідомила канцлер ФРН Ангела Меркель у Берліні на "Дні німецької промисловості", який проводить Федеральний союз німецької промисловості.

За її словами, поступова відмова Німеччини від використання атомної та вугільної енергетики вимагає нових рішень. "Це вимагає також і ставки на газ як енергоносій у разі, якщо ми хочемо відмовлятися від ядерної енергетики і вугілля, тому я виступаю за те, щоб паралельно з транзитом через Україну будувався газопровід "Північний потік-2", – зазначила Меркель.

Зокрема, Берлін до 2038 року вирішив повністю відмовитися від вугілля в енергетиці і перейти на газ, в тому числі зріджений. Після аварії на АЕС "Фукусіма" в Японії Німеччина відключила вісім атомних електростанцій. В даний час ще сім продовжують діяти – їх планують відключити не пізніше 2022 року.

У Бєлгородській області РФ горить енергооб'єкт через атаку БПЛА – губернатор

понеділок, 5 червень 2023, 6:12

У Бєлгородській області РФ заявили про пожежу на енергетичному об'єкті, яка нібито виникла через скинутий вибуховий пристрій із безпілотника. "У Бєлгородському районі горить один з енергетичних об'єктів" - заявив губернатор області В'ячеслав Гладков. ...

Медведчуки стали трохи біднішими: У Оксани Марченко знайшли та заарештували ще сім компаній в Україні

понеділок, 5 червень 2023, 1:50

Суд арештував акції дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко на майже 740 млн грн у семи підприємствах припортової інфраструктури на Одещині. Про це повідомляє пресцентр СБУ. . "Ці компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пально...