"Наша команда виходить з дуже фундаментальною позицією!": Тимошенко попросилася в уряд Зеленського, - ЗМІ

Мовчання лідерки "Батьківщини" щодо судилища над Порошенком стає зрозумілішим

Юлія Тимошенко

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час погоджувальної ради попросилася в уряд Зеленського, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Хаос, повна фінансова руйнація, економічна, соціальна, куди ви кинули країну? Зараз наша команда виходить з дуже фундаментальною позицією. Прийшов час не просто подумати про Україну, а відкинути всі амбіції в сторону і створити уряд національної єдності», — заявила Тимошенко.

Вона повідомила, що «Батьківщина» звернеться до Володимира Зеленського із пропозиціями щодо виходу з «глухого кута» та наполягає на системних консультаціях парламенту та президента.

«Що робити з економічним, фінансовим колапсом, що зробити зараз із беззахисністю країни, що робити з тим, щоб захистити людей», — сказала Тимошенко.

За її словами, якщо зараз президент не розпочне політичні консультації на цю тему, «а країна буде без руля і вітрил далі рухатися в нікуди, країна з цього не вийде».

Росіяни розгорнули на Харківщині комплекс РЕБ і готуються до наступу під Ізюмом, - Міноборони

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:39

На Харківщині російські окупанти розгорнули комплекс РЕБ задля протидії українським безпілотникам. Також ворог готується до наступу під Ізюмом, передають Патріоти України. Важкі бої тривають на Донеччині та Луганщині, де рашисти прагнуть оточити україн...

Вимагає "справедливості": Фінляндія відмовилася зробити виняток для України щодо спрощеного вступу до ЄС

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:20

Фінляндія відмовилась надати Україні особливі умови щодо вступу до Європейського союзу. Попри це Гельсінкі вважають важливим сьогодні дати Україні надію на членство. Про це пише Yle, передають Патріоти України. "Ще одна велика дискусія, яка у нас попер...