"Я ж податки сплатив": Мільйонери з "Слуги народу" цікаво пояснили, чому знімають житло за гроші з бюджету (відео)

19 народних депутатів з фракції "Слуги народу", які задекларували грошові активи на суму понад 1 мільйон гривень, орендують житло за бюджетні кошти.

Депутати-мільйонери з фракції президентської партії "Слуга народу" у Верховній Раді, які орендують житло в Києві за бюджетні кошти, стверджують, що користуються послугами оплаченого готелю через його зручне розташування, повідомляють Патріоти України.

За даними громадської організації "Комітет виборців України", 19 народних депутатів з фракції "Слуги народу", які задекларували грошові активи на суму понад 1 мільйон гривень, орендують житло за бюджетні кошти.

Деякі з них прокоментували оренду житла в столиці за бюджетні гроші журналістам. Вони повідомили, що не мають власного житла в Києві і занадто прив'язані до своїх регіонів, щоб купувати його тут. Тому вони користуються номерами в готелі, який розташований неподалік від парламенту.

Член фракції "Слуга народу" Олександр Трухін, який задекларував наявність 21,7 млн гривень, стверджує, що його готельний номер зовсім крихітний. У ньому тільки ліжко, тумбочка, стіл, стілець і умивальник. Однак, він вирішив не знімати житло, а користуватися безкоштовним, тому що готель зручно розташований.

"Готель знаходиться в 10 метрах від Верховної Ради. Поруч тут знаходиться і мій комітет, в якому я працюю, тому мені, з точки зору логістики, пробок в Києві, які є, мені дуже зручно, тому що я встигаю хоч трохи поспати", - заявив він.

"Слуга народу" Павло Якименко, у якого, судячи з декларації є в наявності 9,4 мільйона доларів, каже, що не збирається переїжджати з Харкова, тому житло в столиці не купує. Витрачати свої гроші на оренду житла він теж не бажає.

"Те, що я заробив, і те, що я задекларував, з чого свого часу заплатив всі податки, інвестувати в свою роботу у Верховній Раді, швидше за все, це все, на мою думку, буде не дуже правильно", - сказав він .

Депутат Якименко не уточнив, де саме знаходиться житло, яке йому оплачують з державного бюджету.

Олександр Аліксійчук з фракції "Слуга народу", який задекларував 4,3 млн грн, сказав, що не бачить нічого поганого в тому, щоб користуватися такою послугою, яку йому падає роботодавець - Верховна Рада.

"Платники податків в особі держави надають мені це право - так, як я це робив, будучи роботодавцем і наймаючи людей на роботу. Я думаю, що це - нормальна практика у всьому світі", - зауважив він. Він також пояснив, що номер в готелі його влаштовує через зручне розташування близько до парламенту.

​Тепер можна: Зеленський вніс законопроект про відповідальність за брехню у е-деклараціях

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:36

Скандальне рішення КС, про пвдготовку котрого не міг не знати гарант. Вивіло з-під кримінальної відповідальності і самого Зеленського і сотні його "слуг" приховування від декларування статків до 2020 року, а також джерел їх походження. Президент Володи...

РНБО готує нове рішення щодо ситуації на Донбасі: Данілов розповів, що відбудеться після 7 грудня

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:30

На запитання про можливе загострення на фронті секретар РНБО відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент. Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що РНБО готує нове рішення щодо ситуації на сході України, пові...