Яблуко розбрату: Судді Конституційного суду посварилися через Указ про розпуск Ради

На засіданні відбулася перепалка між прихильниками і противниками визнання Указу неконституційним.
Сьогодні, 18 червня, Конституційний суд України на своєму закритому засіданні так і не прийняв рішення щодо конституційності Указу президента Володимира Зеленського про достроковий розпуск Ради, передають Патріоти України.
Зокрема, як стало відомо, відбулася перепалка між прихильниками і противниками визнання Указу неконституційним. Так, за його визнання неконституційним виступали двоє суддів, яких пов'язують з "Народним фронтом" - Микола Мельник та Ігор Сліденко.
Їм опонував суддя, який орієнтується на відстороненого екс-главу КСУ Станіслава Шевчука - Віктор Колесник. Сигнальне голосування показало невелику перевагу у противників визнання Указу неконституційним. 8 голосів проти 7 прихильників визнання неконституційним. Двоє утрималися. Для прийняття рішення потрібно 10 голосів.

У підсумку, до вирішення питання не прийшли. Наступне засідання, швидше за все, відбудеться вже на початку наступного тижня.

Жириновський розповів, що Росія "зробить з Україною" після розділу країни на частини

вівторок, 23 липень 2019, 19:44

Одіозний політик переконаний, що правління Володимира Зеленського буде перервано новою революцією, яка не обійдеться без крові. Жириновський заявив про необхідність надати автономію Донбасу, а так само право мати власні суди і поліцію. У той же час він...

Зробив їх обох: На мажоритарному окрузі нардепа Пашинського соратник Порошенка в останній момент обігнав і "Слугу народу"

вівторок, 23 липень 2019, 19:29

Володимир Арешонков є народним депутатом восьмого скликання від БПП. Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів на 64 окрузі (Житомирська область). За результатами обробки протоколів, на виборах до Верховної Ради переміг самовисуванець Вол...