Яблуко розбрату: Судді Конституційного суду посварилися через Указ про розпуск Ради

На засіданні відбулася перепалка між прихильниками і противниками визнання Указу неконституційним.
Сьогодні, 18 червня, Конституційний суд України на своєму закритому засіданні так і не прийняв рішення щодо конституційності Указу президента Володимира Зеленського про достроковий розпуск Ради, передають Патріоти України.
Зокрема, як стало відомо, відбулася перепалка між прихильниками і противниками визнання Указу неконституційним. Так, за його визнання неконституційним виступали двоє суддів, яких пов'язують з "Народним фронтом" - Микола Мельник та Ігор Сліденко.
Їм опонував суддя, який орієнтується на відстороненого екс-главу КСУ Станіслава Шевчука - Віктор Колесник. Сигнальне голосування показало невелику перевагу у противників визнання Указу неконституційним. 8 голосів проти 7 прихильників визнання неконституційним. Двоє утрималися. Для прийняття рішення потрібно 10 голосів.

У підсумку, до вирішення питання не прийшли. Наступне засідання, швидше за все, відбудеться вже на початку наступного тижня.

Через тиск Зе! команди: Марина Порошенко заявила, що покидає Український культурний фонд (відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 14:18

Голова Українського культурного фонду Марина Порошенко заявила про дострокове припинення повноважень у ньому. Про це вона повідомила у своєму відеозверненні, яке опубліковане на сайті "Європейської солідарності" та у Facebook лідера "ЄС" Петра Порошенк...

Списують все на Китай: В ЄС, незважаючи на санкції, захотіли відновити співпрацю із Росією

понеділок, 16 грудень 2019, 14:15

У Європейському союзі заговорили про можливе відновлення співпраці з Росією у низці економічних областей, щоб врівноважити надмірний вплив Китаю, передають Патріоти України. "Ми спостерігаємо за відносинами Росії та Китаю у рамках тієї логіки, що ми в...